Jurgos muzika sulaukia vis daugiau įvertinimų

Daina „Nebijok“ tapo didžiausiu praėjusių metų lietuvišku hitu, o Jurga – vienu didžiausių praėjusių metų muzikos atradimų Lietuvoje. Debiutinis Jurgos kūrinys „Nebijok“ jau išrinktas populiariausia metų daina Lietuvos radijo rinkimuose ir pripažintas populiariausiu metiniame „Radiocentro“ tope. Ši daina taip pat yra tarp pretendentų nugalėti ir „Radiocentro“ apdovanojimuose.

Paskelbtame „Radiocentro“ apdovanojimų sąraše Jurga yra tarp daugiausia nominacijose paminėtų atlikėjų ir pretenduoja laimėti geriausios atlikėjos, geriausio albumo („Aukso pieva“) ir geriausios dainos („Nebijok“) kategorijose. Būtent dainą „Nebijok“ Jurga su grupe gyvai atliks apdovanojimų koncerte sausio 28 dieną Vilniuje „Siemens“ arenoje.

„Jaučiu, kad mano kūryba yra įvertinta, ir man tai yra labai svarbu. Lygiai taip pat svarbu yra nesustoti ir žengti toliau“, sakė Jurga, praėjusią savaitę radijo stotims pateikusi naujausią savo singlą, titulinę albumo dainą „Aukso pieva“. „Šioje dainoje, kaip ir „Nebijok“, yra daug padrąsinimų ir visa tai, kas svarbiausia pirmąjame mano albume“, sakė dainininkė.

Pasak Jurgos, ši titulinė albumo daina labai patinkanti užsieniečiams, todėl kūrinys jau yra išverstas į anglų kalbą ir šį mėnesį bus įrašytas studijoje. „Tikiu, kad „Aukso pieva“ taip pat suras savo klausytojus“, sakė Jurga, kiekvieną savo koncertą pradedanti būtent šiuo kūriniu.

Rugsėjo viduryje išleidusi debiutinį albumą Jurga surengė dvidešimt koncertų ir pasirodymų, kuriuose pristatė savo naują programą. Dainininkei teko koncertuoti ir tokiose netradicinėse vietose kaip Vilniaus Rotušė ar šv. Ignoto bažnyčia. Vieną Jurgos pasirodymą vasario mėnesį numato rodyti tarptautinis madų kanalas „Fashion TV“.

Albumas „Aukso pieva“ buvo puikiai priimtas tiek muzikos gerbėjų, tiek kritikų. Kol kas didžiausiu šio albumo hitu tapusi daina „Nebijok“ praėjusiais metais net aštuonias savaites karaliavo „Radiocentro“ ir „M-1“ lietuviškuose dvidešimtukuose ir daugiau kaip keturis mėnesius buvo tarp populiariausių „M-1 top 40“ rinkimuose. Šis kūrinys taip pat pakilo iki pirmosios pozicijos „Lietaus“, „Tau“, „FM99”, „Mažeikių aido“ radijo stočių topuose.


   

Facebook comments