„Kalėdinis laiškas“ – Jonuko ir Grytutės pasakiškas hitas

Vargu ar galima teigti, jog to dar nebuvo, ir vėl tai pasikartojo, tačiau faktas kaip blynas – pasakų herojai taip pat gali dainuoti. Daugeliui žinomi personažai Jonukas ir Grytutė rado kelią iš raganos trobelės į įrašų studiją, kur įrašė pirmąjį pasakišką hitą „Kalėdinis laiškas“.

Visi žinome, kokia Lietuva daininga šalis: dainuoja visi, pradedant artojais, baigiant valdžios vyrais. Tad visiškai nenuostabu, kad artėjant šventinių stebuklų metui uždainavo ir Jonukas su Grytute.

„Knyga, kurioje mes gyvenome, mėtėsi kartu su įvairias spaudos leidiniais, tad buvo visai nesunku prisirinkti gerų idėjų dainai. Kalėdų senelis yra senas mūsų pažįstamas, tad mes net neabejojame, jog jis moka juoktis ir viską supras“,- dainos kūrimo istoriją pasakojo pasakiškas Jonukas.

Tik vakar startavo ir specialus šios dainos internetinis puslapis (www.superkaledos.lt), kuriame visi linksmų plaučių Lietuvos piliečiai, gali ne tik pasiklausyti, bet ir parsisiųsti dainą mp3 formatu. Pasakų herojai tikisi tokiu būdu paskleisti gerą nuotaiką artėjančių švenčių proga ir priverst nusišypsoti kiekvieną niurzgą lietuvį.

„Girdėję dainą sako, kad laiškas tikriausiai adresuotas kažkokiam seneliui su pypke, bet mes nelabai supratome - apie kokį senelį mums kalbėjo. Mudu su Jonuku juk esam iš pasakos, tai jomis nelabai ir tikime“, - keistai, bet intriguojančiai pasakojo pasakiškoji Grytutė.

Pasakiški dainininkai neturi ambicijų būti žinomais ir teigia, kad nėra nieko geriau kaip būti pasakų šalies žvaigždėm.


   

Facebook comments