Karklės festivalyje šiemet – tik 10 tūkst. bilietų

Muzikos festivalio „Karklė Live Music Beach” organizatoriai nutraukia ilgai trukusią tylą ir garsiai skelbia, jog šis muzikinis įvykis į pajūrį šiais metais grįš dar stipresnis nei anksčiau. Praėjusią vasarą lietaus ir žaibų užgrūdinta muzikos ir pramogų fiesta šiemet vasarotojus pakvies rugpjūčio 14-16 dienomis. O renginio organizatoriai ketina pateikti daug staigmenų. Viena iš jų - ribotas bilietų kiekis.

„Kelialapių“ - mažiau nei pernai

Prekyba bilietais į „Karklė Live Music Beach” festivalį įprastai startuodavo dar lapkritį ir apdairūs „Karklė Live Music Beach“ gerbėjai suskubdavo dar iki Kalėdų apsirūpinti pigiausiais kelialapiais į pušynų apsuptą gyvos muzikos respubliką. Tačiau šiemet bilietų prekyba startuoja tik kovo 18 d., o jų kiekis, organizatorių teigimu, bus mažesnis nei pernai.

„Po praėjusių metų gamtos pamokų turėjome atlikti nemažai „namų darbų” ir pasidaryti išvadas, kaip dar galėtumėm padidinti renginio dalyvių komfortą. Tad nusprendėme parduodamų bilietų kiekį sumažinti nuo 15 iki 10 tūkst. Norime, kad visoms hipiškoms sieloms „dreifuoti” renginio teritorijoje būtų kuo patogiau”,- teigia muzikinės respublikos vadas Marius Tumšys.

Pirmieji bilietai trims dienoms su nakvyne kainuos 42 EUR, be nakvynės - 35 EUR. Tačiau visi norintys įsigyti pigesnius bilietus turėtų nemiegoti „žiemos miegu”, nes šios kainos galios tik pirmam 1000-ui bilietų. Juos galima įsigyti „Tiketa“ internetiniame puslapyje bei visose bilietų kasose.

Nuo kiekvieno parduoto bilieto organizatoriai 1 EUR skirs Karklės - istorinio žvejų ir gintaro gaudytojų kaimelio - infrastruktūrai gerinti tuo pratęsdami jau nuo 2010 m. puoselėjamą bičiulystę su vietos bendruomene.

Po šios vasaros festivalis investavo į Karklės kaimo aplinkos tvarkymą. Organizatorių rūpesčiu buvo iš naujo apželdintas stadionas, tad šį sezoną veja turėtų džiuginti gražia žaluma ir atstoti minkštą kilimą norintiems festivalyje trypti basomis.

Šiemet bus itin sustiprintos organizacinės komandos gretos. „Karklė Live Music Beach“ senbuviai ne tik konsultavosi su skirtingų sričių atstovais, kaip efektyviau spręsti eismo, eilių prie įėjimų reguliavimo, automobilių stovėjimo ir kempingo infrastruktūros gerinimo klausimus, bet ir susitarė su šiais specialistais, kad jie talkintų paties festivalio metu.

Organizatoriai žada labai apčiuopiamų pokyčių palapinių miesteliuose, kurie taps žymiai patogesni tiek festivalininkams, tiek ir teritorijos tvarkytojams. Atskirose zonose bus suformuoti specialūs takai, įrengtas apšvietimas. Kiek įmanoma sklandesnis transporto judėjimas bus užtikrinamas talkinant vietos policijos pareigūnų pajėgoms. Festivalio metu planuojama numatyti vienpusį eismą ir tokiu būdu išlaisvinti pagrindinius kelius nuo automobilių spūsčių. Patogios ir talpios vietos mašinų stovėjimui – taip pat vienas iš prioritetų.

Pirmųjų džiugių naujienų apie festivalio žvaigždes ilgai laukti neteks – pirmieji atlikėjai bus paskelbti jau balandžio mėnesį. Tačiau ištikimiausi ir nauji „Karklė Live Music Beach“ bičiuliai jau dabar pirkdami išankstinius bilietus gali būti tikri, kad nenusivils, nes organizatoriai kasmet su kaupu pateikia įdomaus bei aktualaus skambesio skirtingų muzikinių stilių melomanams . Pasaulinio lygio muzikos „sunkiasvoriai“, romantiškieji Kopų scenos burtininkai, stipri didžėjų rikiuotė elektroninės muzikos palapinėje, roko ir „underground“ atstovai - po vienu dangumi čia sutelpa visokie žanrai ir jų sekėjai.

Neeilinė sėkmės istorija

Prieš šešerius metus „Karklė Live Music Beach“ startavo tarsi savotiškas eksperimentas siekiant suburti bendraminčius, muzikos mylėtojus bei kūrėjus vienoje vietoje ant jūros kranto. Festivalį netrukta pakrikštyti lietuviškuoju „woodstocku“, nes kaip ir pastarasis, jis turi stiprų idealizmo krūvį – publika tai išsyk pajuto ir šio abipusio ryšio dėka gimė masinis reiškinys, kuris sunkiai leidžiasi įspraudžiamas į verslo logikos rėmus.

„Vieną vasarą žmonės Karklėje susipažįsta, kitą, žiūrėk, jau prašo leidimo pasipiršti ant Kopų scenos. Nepaprasta stebėti, kaip festivalis tūkstančiams tampa gyvenimo ar gražiausių vasaros prisiminimų dalimi“, – sakė M. Tumšys.

Organizatoriams čia neteko „pritempinėti“ hipiškos atmosferos – ji natūraliai įsiliejo į pušynais kvepiantį pajūrį bei tapo neatsiejama „Karklė Live Music Beach“ dalimi. Renginio vizitinė kortelė - nuoširdumas ir atvirumas įvairiausiems muzikiniams žanrams. Festivalis publikai kiekvienais metais suteikia progą išvysti per keliasdešimt atlikėjų iš įvairiausių pasaulio šalių, tad ir šiemet paskubėkite įsigyti pasą į muziką išpažįstančių, mylinčių ir tiesiog laisvų žmonių respubliką.


   

Facebook comments