Karo kirvį užkasę Andrius Mamontovas ir Egidijus Dragūnas nustebins visus išleisdami naują bendrą kūrinį (balandžio 1 d. pokštas)

Nors pastaruoju metu žiniasklaida mirgėjo nuo pranešimų apie nesantaiką tarp dviejų bene populiariausių Lietuvos atlikėjų - Andriaus Mamontovo ir Egidijaus Dragūno-SEL'o - panašu, jog tai galėjo būti tik gerai apgalvotas reklaminis triukas. Dėl įžeidžiančių komentarų viešoje erdvėje susikibę atlikėjai "sudėjo ginklus" ir nutarė nustebinti klausytojus parodydami, jog net ir po tamsiausios nakties išaušta šviesus rytas.

Prieš kelias dienas savo "Facebook" paskyroje A. Mamontovas pradžiugino gerbėjus atskleisdamas, jog jau paruošė ir kartu su grupe atliko visas 10 būsimo naujo albumo dainų, o dabar ėmė aiškėti ir su šiais kūriniais susijusios detalės, kurios turėtų nustebinti ne vieną Lietuvos muzikos pasauliu besidomintį klausytoją.

Kovo 27-ąją pasirodęs A. Mamontovo pranešimas atrodė taip: "Šiandien repeticijoje iš eilės sugrojome visas 10 surepetuotų naujo albumo dainų. Iki galutinio įrašo dar daug darbo, tačiau pirmas etapas jau užbaigtas. Čia taip pat, kaip pakloti namui pamatus."

Patikimi šaltiniai, prisidedantys prie įrašų proceso, patvirtino, jog albumo vinimi greičiausiai taps su ne kuo kitu, o su Egidijumi Dragūnu įrašyta nauja daina "Nereikia Karo". Teigiama, jog šis kūrinys brendo jau kurį laiką, o tekstas jam buvo parašytas dar praėjusiais metais. Tiesa, nors nėra žinoma, ar pastaruoju metu žiniasklaidoje sukeltas skandalas buvo ruoštas specialiai šio kūrinio pristatymui, dainos pavadinimas sukelia dviprasmiškų minčių.

Manoma, jog būtent daina "Nereikia Karo" taps "SEL" atsisveikinimo projektu prieš išvykstant į Jungtines Amerikos Valstijas, o gyvai vienintelį kartą kūrinys nuskambės liepos 4-ąją dieną Klaipėdoje, kur vasaros koncertų estradoje Egidijus Dragūnas rengs "Grand Show 2015" pasirodymą. Kviestine šio renginio vakaro žvaigžde tapsiantis Andrius Mamontovas kartu su "SEL" atliks ir kitą abu atlikėjus siejantį legendinį kūrinį "Saulės Miestas".


   

Facebook comments