Kas girdėti apie Common, P. Diddy ir N*E*R*D?

Vienas žymiausių jazz-repo atstovų Common šiais metais išleis šeštąjį savo albumą "Be", kuris kolkas dar nėra baigtas. Po įvairių kalbų pagaliau išaiškėjo, kad albumą išleis Kanye West'o leiblas "Very Good Music", priklausantis kompanijai "Interscope Records". Pagrindiniai albumo prodiuseriai Kanye-Zee ir J Dilla (Jay Dee) dalinsis prodiusavimo darbu su ilgalaikiu Common partneriu DJ Premier. Sklando gandai, kad Dr. Dre taip pat panoro prisidėti prie albumo kūrimo, o Eminem'as jau įnešė savo dalį. Galbūt jo balsą taip pat išgirsime šalia Common ir kitų puikių MC.

P. Diddy susilaukė aštrios kritikos iš D. Britanijos dainininkės Enya gerbėjų už tai, kad, kurdamas muziką Mario Winans'o hitui "I Don't Wanna Know" (šiuo metu antra vieta JAV), Diddy susemplavo 1986-aisiais įrašytą Enya dainą "Boadecia". "Bad Boy Records" gerbėjai sako, kad tai puikus pavyzdys, kaip reikia gatvių publikai pristatyti užjūrio atlikėjus, tuo tarpu hardcore fanai pasipiktinio tokiu P. Diddy poelgiu ir sakė, kad "Enya turi super nekaltą balsą, kuris čia visai netinka". Pasak šaltinių, už teisę naudoti "Boadecia" semplus Diddy paklojo šešiaženklę sumelę. Anksčiau minėtos dainos ištraukas buvo panaudoję The Fugees savo žymiausiame albume "Ready Or Not".

N.E.R.D. trijulė, sudarytą iš Pharrell'o Williams'o, Shay Williams'o ir Chad'o Hugo, nudžiugins Australijos gyventojus savo pasirodymais gegužės mėnesį. Bilietai į du koncertus pradėti pardavinėti nuo balandžio 19-osios. Pirmiausia, gegužės 17-ąją, N.E.R.D. atliks savo programą Melburne, o gegužės 19-ą dieną vyks į sostinę Sidnėjų.


   

Facebook comments