Kas išprovokavo reperių ir pop atlikėjų muštynes?

Spaudoje pasirodžius pranešimams, kad viena populiari vaikinų grupė muštynėse “apgynė savo garbę” prieš hip-hop’o atlikėjus, muštynėse dalyvavęs dueto Kitokie MC narys Laris įvykį pateikė visiškai kitaip.

“Tai buvo visiškai negarbinga kova: mane ir Shmėklą užsipuolė ne tik patys dainininkai, bet ir jų vadybininkai. Jų iš viso buvo net septyni”, - pop grupės ir jų vadybininkų elgesiu stebėjosi reperis, kurio kūryba yra įtraukta į neseniai pasirodžiusį rinkinį “Hip-Hop Klanaz”.
Pasak Lario, hip-hopininkai dalyvavę tame pačiame vienos televizijos proginės laidos filmavime, tiesiog stebėjo, kaip vyksta pasirengimo filmavimui darbai, o juos užkabinėti pradėjo patys pop grupės nariai.

“Nežinau, gal jiems tiesiog pasivaideno, kad kažką replikavome. Kažkodėl jie pradėjo mums priekaištauti, ko į juos žiūrime, o tada pradėjo ir muštis”, - pasakojo Laris, pridūręs, kad jeigu hip-hopininkai būtų norėję ką nors išprovokuoti, tai patys būtų pradėję muštynes arba bendrame renginyje su pop muzikantais nebūtų dalyvavę iš viso.


   

Facebook comments