"Kastanedos" albumas - jau prekyboje

Grupė „Kastaneda" visiems Lietuvos žmonėms nori pranešti, kad geros nuotaikos užtaisas vasarai – naujasis grupės albumas „Viskas, ko reikia“ jau pasirodė prekybos taškuose. Tai jau ketvirtasis albumas grupės istorijoje.

„Pasirinkome visiems priimtiną muzikinį stilių, kurį įvardyti galima kaip „kastanedišką" geros nuotaikos muziką” - pasakojo Lukas. „Mums, be abejonės, ir visiems kitiems niekada geros nuotaikos ir juoko nebus per daug. Mes visiems padėsime pajausti tikrąjį vasaros džiaugsmą su šiuo albumu”, – pasakojo Kipishas.

Gera nuotaika – tai vasara, seksualiai nusiteikusios merginos, šokiai, vakarėliai, draugai ir (svarbiausia!) teigiamas, bet šiek tiek ironiškas požiūris į gyvenimą - visa tai rasite naujajame „Kastanedos" albume „Viskas, ko reikia” .

„Kastaneda" atnaujino interneto svetainę

Grupė „Kastaneda" savo gerbėjus jau gali nudžiuginti ne tik ką tik parduotuvėse pasirodžiusiu albumu „Viskas ko reikia", titulinės albumo dainos vaizdo klipu, bet ir atsinaujinusia interneto svetaine www.kastaneda.lt . „Nutarėme, kad prieš pasirodant albumui reikia pakeisti ir mūsų interneto svetainės apipavidalinimą. Manau, kad ji taps dar įdomesne ne tik mums, bet ir mūsų gerbėjams, kurie taip gausiai lankosi joje“ – kalbėjo Lukas. „Kastaneda" nariai tikino, kad svetainės atnaujinimas pasirodžius naujam albumui greičiausiai taps tradicija.


   

Facebook comments