Ketvirtojo albumo „Fortress“ dizainą ir dainų sąrašą atskleidžia „Alter Bridge“

Amerikiečių post-grunge, sunkiojo roko ir alternatyviojo metalo atstovai iš Floridos, JAV „Alter Bridge“ po sau jau įprastos trijų metų pertraukos ir daugybės individualių kiekvieno grupės nario darbų šiame laikotarpyje vėl grįžo į studiją ir jau šių metų rugsėjo 30d. pristatys ketvirtąjį studijinį albumą „Fortress“ - pirmąjį po 2010m. pasirodžiusio „AB III“.

„Alter Bridge“ nariai pasiruošę pateikti staigmenų - viename kūrinių - „Waters Rising“ - vokalines partijas atliks pagrindinis gitaristas Markas Tremonti, savo balso galimybes pademonstravęs prieš metus išleistame soliniame albume „All I Was“. Be to, dainos „Cry Of Achilles“ solo pačioje jos pradžioje akustine gitara atliks vokalistas Mylesas Kennedy, pastaruoju metu gastroliavęs su buvusiu „Guns N' Roses“ gitaristu Slashu bei vasarį apsilankęs Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Šiandien grupė pristatė ir oficialų albumo viršelio dizainą, kurį, kaip ir visus kitus anksčiau, sukūrė Marko Tremonti brolis Danas. Taip pat jau žinomas visų dvylikos albumo kūrinių sąrašas:

1. Cry of Achilles
2. Addicted to Pain
3. Bleed It Dry
4. Lover
5. The Uninvited
6. Peace is Broken
7. Calm the Fire
8. Waters Rising
9. Farther than the Sun
10. Cry a River
11. All Ends Well
12. Fortress


   

Facebook comments