„King Of The Jam“ renginyje - „beatbox“ žvaigždė Killa Kela

To klube „Gravity“ dar niekada nebuvo. Šį penktadienį išskirtiniame renginyje „King Of The Jam“ tris mikrofonus į savo rankas ims daugiau nei 10 „beatbox“ atlikėjų iš D. Britanijos ir Lietuvos, o prie patefonų stos žinomi hip hop, funk muzikos diskžokėjai DJ Mamania, DJ Supa ir DJ Quazar.

Pagrindine ir didžiausia penktadienio renginio „King Of The Jam“ žvaigžde bus Killa Kela, kuris yra vadinamas vienu geriausiu „beatbox‘eriu“ visoje D.Britanijoje. Tai akivaizdžiai įrodo ir tai, kad jis koncertiniuose turuose ant scenos padėdavo tokioms garsenybėms, kaip „Wu Tang Clan“, Jay-Z, Pharrell Williams, „Stereo MCs“.

Kelias plokšteles bei albumą išleidęs britas, šiais metais įrašų kompanijoje „Sony Music“ pristatė savo naują singlą „Secrets“, kuriame galima išgirsti birželį klube „Gravity“ grojusio Adam Freeland remiksą. Be Killa Kela prie mikrofonų susigrums britai Archangel, Vigilante, BeatMuppet, pats renginio organizatorius Markas Splinteris bei lietuvaičiai – Vaiper, Def One ir kiti.

Paklausus Marko Splinterio, kas tai yra „King Of The Jam“, jis atsakė: „Tai yra visiškai laisvas muzikinis eksperimentas, kur muzikantai yra kviečiami susirinkti kartu ir sukurti originalią muziką be išankstinio plano. Tai bus gyvas „jamming'as“ su Lietuvos ir D. Britanijos „beatboxer'iais“, taip pat gyvi ypatingų dainininkų ir muzikantų pasirodymai“.

Beje, tai ne pirmas „King Of The Jam" renginys, kurį organizuoja Markas. Pirmasis vyko Londone 2002-ais, o jo laimėtoju tapo Arro. Jis vėliau išleido kelias išpopuliarėjusias savo plokšteles. Antrajame renginyje „karaliumi“ tapo Shlomo, kurio „beatbox‘ą“ galima išgirsti paskutiniajame Islandijos dainininkės Björk albume „Medúlla“. Be kita ko Shlomo turi didžiausią „beatbox'o“ agentūrą D. Britanijoje "All From The Mouth". Šių atlikėjų pagalba, „jamming'ai“ išpopuliarėjo, todėl nuo šiol kiekvienais metais panašūs renginiai vyksta daugelyje D. Britanijos miestų, o dabar atėjo metas geriausiam „jam'ui“ čia - pas mus Lietuvoje.


   

Facebook comments