„Kings of Leon“: norime, kad koncertuose žmonės pamirštų telefonus

Amerikiečiai „Kings of Leon“, sausį pradėję septintojo „WALLS“ albumo pasaulinį turą, atsipūsti nežada iki pat rudens. Grupė per daugiau nei pusę metų planuoja išmaišyti visą Šiaurės Ameriką ir Europą, birželio mėnesį užsukdami ir į Vilnių. Vertindami „Kings of Leon“ naujo turo koncertus, žiūrovai ir muzikos žinovai negaili komplimentų.

Dar prieš leisdamiesi į pirmąjį turo etapą po JAV, muzikantai kalbėjo, jog kartelė iškelta itin aukštai, o koncerto svečių širdis šturmuoti jie žada su rimtesniu ir brandesniu, nei kada nors anksčiau, dainų sąrašu bei įspūdingomis vizualizacijomis.

„Šį kartą mes save spaudžiame itin stipriai ir esame sugalvoję išties išskirtinių sprendimų. Neplanuojame scenoje skraidyti, kaip tai daro Kanye Westas, tačiau bus tikrai labai įdomu. Esame įsitikinę, jog iš koncerto žmonės išeis su mintimi, jog tai geriausias renginys, kuriame jie kada nors yra buvę“, – kalbėjo grupės vokalistas Calebas Followillas.

Bosistas Jaredas Followillas išdavė, jog kiekvienas koncertas bus lyg maža kelionė ar istorija. Pasak jo, didžiausias tikslas – kad žmonės koncerte bent porai valandų kišenėse pamirštų savo telefonus ir mėgautųsi pasirodymu, o ne stengtųsi įamžinti kiekvieną jo akimirką.

„WALLS“ turo koncertuose „Kings of Leon“ yra paruošę per 25 dainas. Jie pristato ne tik naujo albumo dainas ar žymiausius hitus, tačiau groja ir kūrinius, kurie yra nors ir ne tokie garsūs, tačiau yra jiems svarbūs ir artimi.

„Turime jau septynis albumus ir beveik 80 dainų, – pasakojo Calebas. – Šiuose koncertuose grosime ir senąją savo kūrybą, nes norime papasakoti žmonėms, jog mūsų kelionė susidėjo ne tik iš hitų, bet ir iš topuose neatsiradusios puikios muzikos.“

Tačiau grupė neatmeta ir garsiausių dainų svarbos koncertuose.

„Su laiku, kiekviena daina, tapusi hitu, galiausiai visiems truputį pabosta ir tampa nuvalkiota. Taip atsitinka visoms grupėms, – kalbėjo „Kings of Leon“ bosistas. – Tačiau kiekvieną kartą, kai gyvai grojame „Sex On Fire“ arba „Use Somebody“, minia tiesiog eina iš proto. Tai duoda mums neįtikėtinai daug pasitikėjimo savimi ir energijos, kurios niekur kitur negalėtume gauti.“

Vieno populiariausių Amerikos muzikos žurnalų „Billboard“ redaktoriai, apsilankę Niujorke vykusiame „Kings of Leon“ koncerte, neslėpė susižavėjimo: „Kaip broliai Followillai kalbėjo anksčiau, jie žada groti tam, kad pasilinksmintų patys. Tačiau jie nepaminėjo, kad planuoja surengti fanams tokį šou, kokio jie dar ilgai nepamirš. Nors galbūt ir nereikėjo to skelbti – pasirodymas kalbėjo pats už save.“

Lietuvoje „Kings of Leon“ koncertas įvyks birželio 27 dieną „Siemens“ arenoje. Grupės turo po Europą maršrutas drieksis per tokius masinius festivalius kaip „Orange Warsaw Festival“, „Rock in Vienna“, „Pinkpop“ Nyderlanduose, „Tinderbox“ Danijoje ir „Rock Werchter“ Belgijoje. Į Vilnių grupė atkeliaus po koncerto 25 tūkst. vietų amfiteatre Berlyne, o po kelių dienų surengs net tris pasirodymus Airijos sostinėje Dubline.


   

Facebook comments