Kipišas – lyriškas gangsteris

Radijo stotis jau pasiekė antras Kipišo radijo singlas „Lyriškas gangsteris“, reprezentuojantis artimiausiu metu planuojamą išleisti solinį jo albumą.

Priminsime, kad anksčiau - praėjusią vasarą - didžiulio populiarumo susilaukė nuotaikingas šio atlikėjo kūrinys „Daktaras Vasara“, įrašytas ragga muffin stiliuje.

„Kadangi rudenį pasirodė mano grupės “Kastaneda” albumas, teko bendram labui užgniaužti privačias iniciatyvas. Tačiau dabar, aš manau, atėjo metas geram hip-hop‘ui, kurį aš be galo mėgstu,“ – sakė Kipišas, pristatydamas kompoziciją „Lyriškas gangsteris“, kurią jis įrašė bendradarbiaudamas su jaunu prodiuseriu Viva ir pripažintu muzikos pasaulio autoritetu Algiu Drėma.

„Negalvokite, kad tai paprasta daina apie gangsterius ir kriminalinį pasaulį. Šį kartą viską reikia suprasti perkeltine prasme. Mano dainoje „kulkos“ yra žodžiai, o taikinyje - tie žmonės, kuriems mano žodžiai yra skirti. Paklausykite ir viską suprasite. Mano manymu, „Lyriškas gangsteris“ puikiai pristato muziką ir idėjas, kurios skambės mano soliniame albume, todėl ir nutariau, pasiūlyti šią kompoziciją radijo stotims,“ - pasakojo atlikėjas.


   

Facebook comments