Kipišas ruošiasi "Eurovizijai"

Kipišas aktyviai repetuoja eurovizijos atrankos pasirodymui.

"Dainuosiu kartu su tokia debiutuojančia komanda pavadinimu "Higway", tai eksperimentinis gyvo garso projektas, kuriame susibūrė daug muzikantų ir prodiuserių (grupės "The Road Band", "Green Sun Club", "4Project", žinomos Rusijos grupės "Planeta Palm" muzikantai, bei Seržas Fino. Dainos stilistika pilnai atitinka Europos klausytojų skonį. Bet tai vis dėlto nebus standartinė eurovizinė
daina, bus sunkiųjų gitaru, mes dainuosim dvejomis kalbomis, lietuvių ir anglų, norim ir eksperimentuosim, nes muzikantui svarbiausias dalykas lasva kūryba."

Atlikėjas Kipišas džiūgauja, kad atsiranda vis daugiau muzikinių klubų susidomėjusių jo koncertine programa.

"Specialiai Valentino dienos proga ruošiu įpatingą pasirodymą. Mano dainos kupinos meilės," - šmaikštauja atlikėjas, - "o specialiai šiai įsimylėjėlių šventei padariaiu koncertinį dainos "Myliu" klubinio "houso" variantą. Tikriausiai sutiksiu šią šventę scenoje, o ne su mylimu žmogumi. Koncertuose pristatau naujas solines dainas, bet nepamirštu ir senų hitų, kaip ir minėjau, kai kurie iš jų skambės visiškai naujai. Mano koncertai savyje neša daug pozityvios energijos, o tai yra svarbiausia." - šypsosi atlikėjas.


   

Facebook comments