Klube ,,Global“ –populiariausių vakarėlių sintezė

Kaip Antikos laikais žmonės reikalavo duonos ir žaidimų, taip šiandien reikalauja vasariškų linksmybių. To pasekmė – dviejų vakarėlių sintezė, pakrikštyta ,,Absolut Music Colours“ vardu. Richie parties organizuojamas populiarus klubo ,,Global“ vakarėlis ,,Absolut Discoteque“ susijungia su ,,Deep Frequency“ rengiamu ,,Music colours“ ir žada ne tik dvigubą pavadinimą, bet ir dvigubas linksmybes su absoliučiai nauja, įvairiaspalve Luke Dzierzek bei Filtered Tools muzika.

Didžioji salė atiduodama į rankas Luke Dzierzek iš Anglijos. Luke Dzierzek – didžėjus, gimęs groti: jau nuo 6 – erių metų skambino klavišiniais, 12 – kos puikiai grojo ir elektrine gitara. Klausydamas Digweed, Deep Dish ir Nic Fanciulli pamėgo house muziką ir pats pradėjo ją kurti. Pirmieji Luke Dzierzek kūriniai ,,One Day“ ir ,,Echo“, sukurti namie nešiojamu kompiuteriu, sulaukė didelio susidomėjimo muzikos pasaulyje. Savo muziką jis profesionaliai demonstravo naktiniame klube ,,ClubClass“ greta Nic Fanciulli ir James Zabiela, ,,Ambassada“ klube Slovėnijoje su Eric Prydz, Londono ,,Turnmills“, Bristolio ,,Empathy“, Amsterdame ir pan. Luke Dzierzek vadinamas vienu perspektyviausių ir greičiausiai kylančių talentų, per pastaruosius 12 mėnesių padaręs didelę įtaką elektroninės muzikos vystymuisi. ,,Tiesiog regime jame būsimą talentą, tikrai neprastesnį už patyrusius James Zabiela ar Steve Lawler. Jis jaunas ir ambicingas, pradėjęs karjerą nuo įspūdingo ,,Echo“ kūrinio, kuris turbūt gerokai sudrebino beveik visus pasaulio klubus, radijo stotis ir namų garso sistemas“, - pasakoja vienas organizatorių, ,,Deep Frequency“ narys Sat - jį ir rezidentą Dj Mindaugėlį taip pat bus galima išgirsti ,,Absolut Music Colours“ metu.

Mažojoje salėje, be Dj Blackie, visus linksmins Lietuvos scenos veikėjų komandos ,,Filtered Tools“ narys Dj Weax (jai dar priklauso Dj Go Go), karjerą pradėjęs prieš 6 metus, kai M – 1 laidos ,,Alex Party“ geriausio mikso konkurse užėmė prizinę vietą. Ši, 2005 – aisiais susikūrusi, komanda yra „Power Hit Radio“ ,,PartyZone“ bei ,,Walkman Club“ laidų rezidentai, pristatę nemažai būtent radijo eteriui paruoštų miksų.

Tad daugiau reikalauti nė nereikia: smagią muziką ir absoliučias linksmybes dovanoja ,,Absoliut Music Colours“. Su sparčiai kylančiu talentu Luke Dzierzek ir filtered, funky, disco house garsus pamėgusiu Dj Weax šį šeštadienį Klaipėdoje bus galima trypti iki ryto. Kartais saulės smūgį galima gauti ir naktį ...


   

Facebook comments