Kompaktinė plokštelė „Made in LT“ – „Eurovizijos“ dalyviams

Lietuviškas muzikinis suvenyras kompaktinė plokštelė „Made in LT“ pasiekė „Eurovizijos“ dainų konkurso Helsinkyje dalyvius ir iškeliavo į filmų festivalį Kanuose. Kovo mėnesio pabaigoje prekyboje pasirodęs geriausios lietuviškos muzikos rinkinys „Made in LT: The Best of Lithuanian Music“ yra skirtas mūsų šalimi besidomintiems užsieniečiams.

Lietuvos populiariąją muziką reprezentuojantis albumas praėjusią savaitę buvo įteiktas „Eurovizijos“ dalyviams iš įvairių šalių. Šiame konkurse Švediją atstovavusios bene garsiausios iš visų konkurso dalyvių grupės „The Ark“ vokalistas Ola Salo buvo pradžiugintas gautu suvenyru. „Baltijos šalių muzika mane labai domina“, sakė vokalistas, pažadėjęs įdėmiai perklausyti gautą albumą.

„Made in LT“ iškeliavo ir į prestižiškiausią kino filmų festivalį Kanuose, kur bus įteiktas ryškiausioms kino ir muzikos žvaigždėms. Šį albumą galima rasti ir garsaus čekų didžėjaus Timo Novotny kolekcijoje, kurios režisuotas filmas „Besikartojantis gyvenimas“ (Life in Loops) buvo rodomas ir mūsų šalyje.

Pirmą kartą išleista kompaktinė plokštelė „Made in LT“ yra skirta parsivežti lauktuvių iš mūsų šalies, taip pat vežti dovanų su savimi į užsienį draugams ar pažįstamiems. Pasak rinkinio prodiuserio Vaido Stackevičiaus, į albumą sudėtos geros emocijos, nuotaika ir energija. Šis albumas yra išleistas kartu su Lietuvos institutu, Klaipėdos jūrų uostu, žurnalu „Lithuania in the World“ ir gidais „Vilnius In Your Pocket“, „Kaunas In Your Pocket“ bei „Klaipėda In Your Pocket“.

Pirmąjame rinkinio „Made in LT“ leidime pristatytos „Skamp“, Jurgos, SEL, „InCulto“, „Pieno lazerių“, „Lemon Joy“, Rasos ir Jono, „G&G sindikato“ ir kitų atlikėjų dainos. Plokštelėje skamba 2004-2007 metais įrašyti lietuvių atlikėjų populiarūs, nuotaikingi ir įdomūs kūriniai, iš viso keturiolika dainų. Rinkinys „Made in LT“ platinamas ne tik įprastuose prekybos taškuose, tačiau ir suvenyrų parduotuvėse, oro uostuose, kruiziniuose laivuose ir kitose vietose. Ateinančiais metais M.P.3 agentūra ketina išleisti antrąjį albumo „Made in LT: The Best of Lithuanian Music“ leidimą.


   

Facebook comments