Kovo 10-ąją “Mango” Radviliškyje surengs labdaros koncertą

„Mango“ narės, sukrėstos jų koncertų turo “Raskila” pradžią lydėjusios skaudžios nelaimės, visą kovo 10 dieną Radviliškyje vyksiančio koncerto pelną skirs dviems avarijos metu nukentėjusiems grupės gerbėjų klubo vaikinams bei žuvusiojo vaikino motinai.

Skaudus autoįvykis įvyko po pirmojo “Mango” koncertinio turo pasirodymo Biržuose. Jį stebėję trys grupės fanų klubo nariai ir vienas jų draugas po koncerto savo automobiliu lydėjo “Mango” į kitą koncertą Panevėžyje. Deja, vaikinų, važiavusių automobiliu BMW, kelionė baigėsi tragedija: lenkiant vilkiką, nebuvo pasirinktas saugus greitis. Nevaldoma tapusi mašina slidžiame kelyje trenkėsi į medį. BMW vairavęs Marius žuvo, o du iš trijų “Mango” gerbėjų patyrė rimtas traumas.

“Mango” merginos siekia prisidėti prie sužalotų jaunuolių, priklausančių grupės fanų klubui, reabilitacijos eigos. Taip pat - pasidalinti skausmu su automobilį vairavusio ir anapilin iškeliavusiojo motina, palaidojusia savo vienturtį sūnų.

Laimei, išgyvenę jaunuoliai pamažu sveiksta ir grupės narės kartu su prodiuseriais džiaugiasi galėdamos bent šiek tiek palengvinti savo ištikimų gerbėjų skausmą.

“Mango” merginos tikisi, kad ateityje skaudžios nelaimės aplenks jų gerbėjus, nes kiekvienas iš jų dainininkėms - ypač brangus.


   

Facebook comments