Kovo mėnesį - ekstremaliosios muzikos festivalis “Armageddon Descends III”

Trys tiesės uždaro trikampį.
Trikampis apibrėžia esmę.

2015-ųjų metų Lietuvos ekstremaliosios muzikos esencija – Armageddon Descends III. Nekrokatarsis komanda sekančiais metais kelia mirties kilpą dar aukščiau ir skelbia, kad 2015-ųjų metų kovo 7-ą dieną įvyks trečias ritualas.

Kaip ir prieš metus, festivalio koncepcija nesikeičia: dvi kryptys - vienas tikslas. Atsidavimas death/black metalui ir aršaus noise keliama beprotybė. Galime iš anksto pasakyti, kad šių metų renginyje tęsime praėjusiais metais pasiteisinusį eksperimentą – diskursą į ekstremaliosios elektronikos lankas ir šiai scenai suteiksime daugiau svorio.

Pirma šių metų apraiška – italai PROFANAL. Jų muzika yra death metalo sukūrys, kuris remiasi tiesmukais, aštriais d-beatais ir mirties kulto garbinimu. Grupės vokalistė Rosy teigia, jog “jaučiame, kad senosios mokyklos Death Metal yra mums priimtiniausias pasirinkimas ir mes grojame vien vedami aistros šiai muzikai – priimkite tai arba ne!”. Geriausiai italai atsiskleidžia pasirodydami gyvai: grupė koncerte skamba energingai ir įtraukiančiai. PROFANAL nuoširdumas ir atsidavimas senajai death metalo mokyklai tikrai nepaliks abejingų.


   

Facebook comments