K.Perry pasirodys populiariajame televizijos seriale „Simpsonai“

Dainininkei Katy Perry teks padainuoti su lėle per televiziją, praneša EW.com. Nors laidos vaikams „Sezamo gatvė“ („Sesame Street“) kūrėjai nusprendė, kad K. Perry duetas su Elmo „Hot N Cold“ yra per daug provokuojantis rodyti per televiziją, „Simpsonai“ („The Simpsons“) ištiesė pop muzikos atlikėjai geltoną kilimą.

Tinklalapio EW.com žiniomis, K. Perry bus kviestinė žvaigždė animacinės komedijos serijoje kalėdine tema, kuriame vaidins save pačią. Šioje serijoje ji pasirodys kartu su „Simpsonų“ serialo herojų lėlėmis.

„Po siaubingos Elmo išdavystės „Simpsonų” lėlės nori pranešti, kad jie stovi petys į petį su Kate Perry”, - šmaikštavo serialo prodiuseris Al Jeans savo pranešime.

Dainininkė su Homeriu ir kitais serialo herojais ne tik atliks „The 39 Days of Christmas”, bet ir vaidins Moe merginą. Taip, ji iškeitė Elmo į Moe.

Be to, jos drabužių pasirinkimui „Sezamo gatvės“ kūrėjai turbūt taip pat būtų nepritarę. Rugsėjo 23 d. PBS šou pranešė, kad po išankstinio vaizdo įrašo transliacijos tinklalapyje „YouTube” sulaukę nusiskundimų per didelės K. Perry iškirptės, jie nebetransliuos K. Perry pasirodymo. Dainininkės pasirodymas „Simpsonuose” buvo nufilmuotas rugsėjo mėn. viduryje, prieš kylant šiam sąmyšiui.

„Simpsonų“ serija „Peštynės prieš Šv. Kalėdas“ bus parodyta per televizijos kanalą „Fox” gruodžio 5 d.


   

Facebook comments