„Kūnas, alkis ir kvapas“ - drum&bass dovana nuo Sasha Song

Sulaukęs ypatingo pasisekimo su daina „Siela, žodžiai ir muzika“, atlikėjas Sasha Song gavo tarpautinės leidybinės kompanijos „ Freestyle Records“ pasiūlymą platinti dainininko muziką. „Džiaugiuosi šiuo pasiūlymu , nes „ Freestyle Records“ dirba su profesionaliais ir populiariais atlikėjais, tokiais kaip: The Killers, Depeche Mode, Robbie Williams, Lady Gaga, Sia ir daugeliu kitų, o tai pat atstovauja garsius prodiuserius ir didžėjus, kaip Sander van Doorn, Mark Knight, Afrojack ir Vadim Soloviev“, - džiaugiasi atlikėjas. Sasha Song klausytojų teismui atiduota vdi dainos „Kūnas, alkis ir kvapas“ versijas, kuriose figūruoja drum&bass muzikiniai atspalviai.

„Mano dainos dienos šviesą išvysta ne viena, bet dažniausiai keliomis kalbomis. Kodėl? Todėl, kad Lietuvos ir užsienio rinka – du skirtingi vandenynai. Taip ir mano naujausias kūrinys „Kūnas, alkis ir kvapas“ - skirtas Lietuvos auditorijai, kita versija „Outside“ - skirta labiau Europos rinkai, youtube ir VEVO kanalams, - pristatydamas savo dainą pasakoja Sasha Song. Kalbėdamas apie naują dainą, kūrėjas pamini, kad kiekvienoje versijoje susipins skirtingos istorijas, tačiau pagrindinė mintis ir tematika išlaikyta ta pati. „Tai – kūrinys, kuriame nebijoma drąsių tekstų ir tiesos apie tokią meilę, apie kurią žmonės vengia kalbėti. Daina apie meilę ir aistrą, kurią žmonės jaučia kūnui. Juk ne veltui daina taip ir pavadinta“, - šypsosi Sasha.

Ieškodamas naujų skambesių ir siekdamas originalumo, Sasha Song į pagalbą pasikvietė„Tri Real“ ( Gytis Valickas) ir teksto autorę „Cammile“.   

Facebook comments