Kylie Minogue dainos jau plinta internete, o dokumentinės juostos dar teks palaukti

Dokumentinė juosta, pasakojanti apie Kylie Minogue karjerą po išgijimo nuo vėžio pasirodyti turėtų dar šiemet.

Filmas, pavadintas „White Diamond“, buvo nufilmuotas jos draugo William‘o Baker‘io – jame sekamas dainininkės progresas pasaulinėse sugrįžimo gastrolėse „Showgirl Homecoming“, kurios prasidėjo 2006-ųjų lapkritį.

Juostoje taip pat nemažai dėmios skiriama Australijos dainininkės atstatymui po vėžio ir skyryboms su ilgamečiu vaikinu Oliver‘iu Martinez‘u.

Kaip rašoma „Contact Music“, Kylie sako: „Turiu pripažinti, kad šiek tiek nervinausi dirbdama prie tokio daug atskleidžiančio projekto ir keletą kartų buvo tikrai sunku, tačiau dėl Willie užsispyrimo, darbas jau beveik baigtas.“

Visgi, jokios konkrečios pasirodymo datos dar nėra paskelbta.

Dešimt naujų Kylie Minogue kūrinių kažkokiu būdu sugebėjo „praslysti“ į Internetą.

Likus keliems mėnesiams iki jos sugrįžimo albumo pasirodymo, failų apsikeitimo programose jau pradėjo suktis naujos pop žvaigždės dainos.

Tokie kūriniai, kaip „Stars“, „Fall For You“ ir „Sensitized“ plinta milžiniškais tempais, nors kai kurie teigia, kad tai tik dalis kampanijos, kuria siekiama dainininkę grąžinti į prožektorių ir žiniasklaidos šviesą.

„Tai nauja muzikos marketingo gudrybė, kurią įrašų kompanijos naudoja, siekdamos dėmesio,“ teigia vienas dienraščio „The Sun“ apžvalgininkas.

Visgi, Kylie komandos atstovai iškart paneigė tokius teiginius: „Nebūtų jokios prasmės nutekinti dainas, likus tiek daug laiko iki albumo išleidimo.“


   

Facebook comments