Kylie Minogue paneigė gandus, kad neketina koncertuoti

Kylie Minogue įrašų kompanija išplatino pranešimą, kuriame paneigiama bulvarinėje spaudoje pasirodžiusi informacija apie neva atšauktas artėjančias Kylie gastroles.

Kaip kiek anksčiau pranešė „Orange“, dienraštyje „The Daily Mail“ pranešta, jog medikai Australijos muzikos žvaigždei patarė atsisakyti gastrolių, kurios galėtų labai neigiamai paveikti jos sveikatą.

Tačiau dabar „Parlophone“ pranešime teigiama: „Naujiena šios dienos „Daily Mail“ numeryje, teigianti, jog Kylie atšaukė gastroles dėl medikų patarimo, yra visiškai neteisinga.“

Pranešime toliau sakoma: „Paklausta, Kylie teigė, kad daugeliu požiūrių ji dievina koncertavimą ir tikrai koncertuos artimiausioje ateityje. Nebuvo ir nėra pranešta apie jokias tikslias datas. Jei bus ir kai bus kokių nors konkrečių žinių apie pasirodymus, apie tai bus pranešta taip, kaip įprasta.“

Tuo tarpu Kylie vadybininkai tikina, kad jokių citatų, kurios platinamos „Daily Mail“ dienraštyje, atlikėja nėra davusi, ir vis dar galvoja apie savo būsimas gastroles. Kalbant apie sveikatą, ji teigia ir toliau besijaučianti kuo puikiausiai.


   

Facebook comments