Lapkričio pabaigoje riboto tiražo singlą išleis airiai "U2"

Lapkričio 29d. airių roko grupė „U2“ išleis du naujus singlus, skambėsiančius būsimame biografiniame filme apie Nelsoną Mandelą „Mandela: Long Walk To Freedom“.

Pasak tinklalapio „Record Store Day“, naujosios dainos vadinsis „Ordinary Love“ ir „Breath“. Jau pristatytas singlų įrašo viršelio dizainas, teigiama, jog į prekybą išleista bus vos 10 tūkstančių įrašo kopijų.

„U2“ bosistas Adamas Claytonas neseniai atskleidė, kad iki lapkričio grupė stengsis baigti ir naujausio albumo įrašus. Tikimasi, jog naujausias studijinis įrašas pasirodys 2014m. Claytonas taip pat pridėjo, jog visiškai baigti albumo darbus ir įrašyti galutines dainų versijas planuojama prieš pat Kalėdas. Tai bus pirmasis rokerių albumas po 2009m. pasirodžiusio „No Line On The Horizon“.

„Manau tai savotiškas senųjų „U2“ sugrįžimas, tačiau su daugiau patirties, sukauptos per dešimt pastarųjų „U2“ veiklos metų. Tai šių dviejų periodų kombinacija ir tai bus išties įdomus hibridas. Mes studijoje. Bandome baigti šias dvylika dainų iki lapkričio pabaigos, kad kaip ir galėtume mėgautis Kalėdomis“,- teigė Claytonas.

Anksčiau šiemet grupės nariai buvo pastėbėti į Niujorko įrašų studiją einantys kartu su Chrisu Martinu iš „Coldplay“ taip sukeldami spekuliacijas, jog naujajame albume išgirsime Bono ir Martino duetą.


   

Facebook comments