Lars’as Ulrich’as: “Metallicos” dokumentinis filmas buvo klaida”

Jau praėjo 6 metai nuo to laiko, kaip grupės “Metallica” dokumentinis filmas “Some Kind of Monster” buvo rodytas kino teatruose, bet grupės nariams vis dar kelia emocijas ši juosta, kuri dokumentavo karčius jų tuometinius santykius ir apsilankymus pas psichiatrą, bedirbant prie “St. Anger” albumo.

Jų įspūdžiai ne itin malonūs. "Kai tik susitinku Noel’į Gallagher’į, jis amžinai man cituoja žodžius iš šio filmo," teigė Ulrich’as leidiniui “Australia's Herald Sun”. "Tas laikotarpis man daug kainavo. Turėjau išgyventi tą mėšlą 3 suknistus metus! Tai buvo tikra smegenų mėsmalė. Žinau, kad ir daugybė kitų muzikantų patyrė panašius atvejus, tačiau jie nebuvo tokie kvaili, kad visa tai nufilmuotų ir parodytų visam pasauliui kaip mes."

Nepaisant “Metallicos” narių buvusių rietenų šio dešimtmečio pradžioje, Ulrich’as teigia, kad dabar jie sutaria geriau nei bet kada ir jau galvoja apie medžiagą naujam albumui, kuris seks po 2008-ųjų “Death Magnetic”.

"Dabar grupėje tikrai teigiamos bangos, visi pokštauja ir puikiai sutaria," sako Ulrich’as. "Viskas einasi kaip sviestu patepta, aplinka tikrai maloni. Suprantu, tai skamba ne visai “rokenroliškai”, bet nustebčiau, jei metų laikotarpyje nepradėsime įrašinėti naujo albumo. Nemenka tikimybė, kad šįkart radikalių pokyčių bus mažiau nei anksčiau."

Birželio pabaigoje koncertu Stambule (Turkija) “Metallica” užbaigė “Didžiojo ketverto turne” (Big Four Tour) 7-ių “Sonisphere Festival” koncertų ciklą kartu su thrash metalo ikonomis “Megadeth”, “Slayer” ir “Anthrax”. Koncertus transliavo 450 JAV kino teatrų ir virš 350 kino teatrų Europoje, Kanadoje bei Lotynų Amerikoje. O prieš sugrįžtant į įrašų studiją, grupė “World Magnetic Tour”, kuris tęsiasi jau virš 2 metų, užbaigs šių metų lapkričio 21 dieną Melburne (Australijoje).


   

Facebook comments