„Last Coin“ pristato pirmąjį singlą „Wet September“ (+ audio)

Metus gyvuojanti vilniečių elektroakustinio roko grupė „Last Coin“ savo klausytojams pristato naujausią grupės singlą„Wet September“ . Ilgai brandinta, kantriai aranžuota ir profesionaliai įrašinėta bei suvedinėta daina pagaliau paruošta startui radijo stočių eteryje. Rami kūrinio pradžia besiklausantįjį po truputį įsuks į įvairiausių garsų ir sąskambių verpetą.

„Last Coin“ muzikantai prasitarė, kad tai tik pirmasis muzikos mylėtojams siūlomas kūrinys iš jau įrašyto debiutinio, bet kol kas dar neišleisto grupės minialbumo.

Keli faktai apie „Last Coin“: 2010 metų pabaigoje susibūrusi trijulė (Jonas Krivickas, Marius Leiburas, Paulius Rukas) jau po poros mėnesių surengė pirmąjį dviejų dalių koncertą. 2011 metų rudenį, po ilgų repeticijų, kruopščių stilistikos bei skambesio paieškų, grupė įrašė septynias būsimo savo minialbumo kompozicijas.

„Last Coin“ repertuaras – tik originalios, grupės muzikantų sukurtos ir suaranžuotos dainos, kurių skambesys ir nuotaikos išsiskiria įvairove ir novatoriškumu. Artimiausiu metu grupė planuoja visą dėmesį skirti koncertinei veiklai, naujų kompozicijų kūrimui ir savo muzikos sklaidai kuo platesnei auditorijai.

Šią savaitę naujasis "Last Coin" singlas pretenduoja ir į "Music.lt" LT TOP 30-uką. Dainą palaikyti galite .   

Facebook comments