Latviai „The Sound Poets“ Vilniuje sugros ypatingą koncertą

Lyriška latvių poproko grupė „The Sound Poets“ grįžta į Vilnių. Šį šeštadienį, rugsėjo 12 dieną savo solinį koncertą jie sugros „Liverpool Indie/Rock Bar“.

„Tai mūsų pirmasis koncertas šiame bare, bus įdomu išmėginti naują vietą. Tuo pačiu tai bus vienas paskutinių koncertų iki naujos mūsų programos pasirodymo, todėl labai ypatingas“, – nekantravo „The Sound Poets“ muzikantai.

„The Sound Poets“ pasirodymas Vilniuje yra sudėtinė renginio „Liverpool Street“ dalis. Šią savaitę grupė su koncertais aplankys Vilnių ir Varšuvą, o rugsėjo 18 dieną išleis naują albumą „Pulsē“, kuris pirmiausia pasirodys latvių, o vėliau ir anglų kalbomis.

Grupę „The Sound Poets“ 2011 metais įkūrė du draugai – Janis Aišpurs (vokalas, klavišiniai ir gitara) ir Normunds Lukša (elektrinė gitara). Vėliau prie jų prisijungė Undine Balode su violančele, Gints Bimanis su bosine gitara ir Peteris Lunde, grojantis būgnais. Nuo tada kolektyvas pavirto į kažką labai unikalaus, ypatingo, be galo emocionalaus ir net magiško.

2013 metais grupė išleido savo pirmąjį albumą, kuris gimtojoje šalyje laimėjo geriausio poproko albumo apdovanojimą. Prasidėjo nuolatiniai koncertai pilnutėlėse salėse ir festivaliuose.

2014 metais „The Sound Poets“ savo albumą išleido ir anglų kalba, kuris gerokai praplėtė grupės geografiją. Tais pačiais metais grupė dalyvavo festivaliuose Vokietijoje, Suomijoje, Estijoje ir Lietuvoje. Mūsų šalyje grupė yra pasirodžiusi festivaliuose „Loftas Fest“, „Vilnius Music Week“ ir „Galapagai“.


   

Facebook comments