Latvių festivalis „Positivus“ skelbia apie pirmąją žvaigždę pasirodysinčią 2016-aisiais

Kitais metais Latvijoje vyksiantis didžiausias Baltijos šalių festivalis „Positivus“ kvies švęsti jubiliejų. Jau dešimtajame festivalyje pasirodys britų žvaigždė Ellie Goulding, kuri paskelbta pirmąją šio festivalio viešnia. Kaip skelbia organizatoriai, Ellie Goulding lips į sceną penktadienio vakarą ir tai bus pagrindinis šios dienos pasirodymas. Tai jau ne pirmasis britės vizitas šiame festivalyje, ji jame pasirodė dar 2014 metais ir į savo pasirodymą pritraukė didžiausią auditoriją.

Ellie Goulding per savo ne tokią ir ilgą karjerą spėjo užkariauti radijo ir muzikinių kanalų topus. Tikimąsi, jog naujausias ir trečiasis studijinis albumas „Delirium“ (2015) tik sustiprins josios kaip pop dėvaitės statusą. Ellie Goulding vardas ir jos muzika ne svetimi didžiųjų ekranų garso takeliams, britės dainas galima išgirsti garsiuose filmuose, įskaitant „Saulėlydį“, „Bado žaidynes“, „Divergentė“ ir kituose daugiau kaip 50 filmų ar TV-serialų.

Ellie Goulding yra viena iš labiausiai trokštamų pop žvaigždžių festivaliuose – jos sėkmė ne tik priklauso nuo hitų, tačiau ir nuo unikalaus balso. Britės vokalinis tembras yra švlenus-lyrinis soprano, kuris apiima 3,5 oktavas, ji savo vokalines galimybes išnaudoja itin emocionaliai. Nors Goulding muzika yra laikoma pop žanru, tačiau turi indie ir synth-pop įtakos, su elektronikos ir net folktronikos atspindžiais.

Didžiausias muzikos ir menų festivalis „Positivus“ Baltijos šalyse, pastaraisiais metais suburiantis daugiau nei 30 tūkstančių žmonių auditoriją, įsikuriantis šalia pakrantės ir miškų apsuptyje, sukuria išskirtinę atmosferą. Ankstesniais metais festivalyje pasirodė daugybė nuostabių atlikėjų, kaip Robert Plunt, „Muse“, „Kraftwerk“, „Sigur Rós“, Ellie Goulding, „Manic Street Preachers“, James, Moby, Sinéad O’Connor, „Prāta Vētra“, „Placebo“, „Kooks“, „Kasabian“ bei kiti pasaulyje gerai žinomi ir vietiniai vardai. 2016 metų festivalis „Positivus“ vyks liepos 15-17 dienomis. Fesitvalio bilietai šiuo metu kainuoja nuo 80 eurų.


   

Facebook comments