Laura ir „The Lovers“: Lietuvos kariuomenės diena – profesinė šventė

Lapkričio 23-ioji – Lietuvos kariuomenės diena – Lauros ir „The Lovers“ kalendoriuje pažymėta ryškios spalvos rašikliu.

Pusė kolektyvo – dainininkė Laura ir būgnininkas Martynas Lukoševičius šią dieną gali vadinti savo profesine švente, mat Laura jau trejus metus dirba Karo prievolės administravimo tarnyboje prie Krašto apsaugos ministerijos, o Martynas, beje, turintis grandinio laipsnį, muša būgnus Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopoje.

„Tad turbūt neatsitiktinai esame pakviesti surengti pasirodymą sostinės Kongresų rūmuose, kur vyks Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas“, - pastebi Laura.

Beje, kažkada dainininkė rimtai svarstė kuriuo keliu jai eiti – ar rinktis kariškės profesiją, ar dainavimą.

Nugalėjo meilė muzikai, tačiau sentimentus kariuomenei mergina jaučia iki šiol: ją žavi uniformuoti, pasitempę, drausmingi vyrai.

„Aišku, kariuomenėje galioja visai kitokie dėsniai ir taisyklės nei pramogų pasaulyje. Tai, ką galima sau leisti šėlstant scenoje, nebūtų toleruojama kariuomenėje. Tačiau tai nereiškia, kad kariškių pasaulis yra skurdesnis, ne toks įdomus nei muzikantų. Anaiptol“, - tvirtina Laura.

Nors dainininkė yra civilė, ir jai nereikia dalyvauti kariniuose apmokymuose, tačiau mergina mano, kad juose neprapultų.

„Anksčiau kartu su turistais dažnai trankydavomės po įvairiausius žygius, išeidavome trims dienoms į kalnus su 30 kilogramų sveriančiomis kuprinėmis. Tad įgūdžiai dar likę“, - fizinių krūvių nesibaimina hito „Be the One“ atlikėja.


   

Facebook comments