Laurą žavi ir „rokenroliniai vyrukai“, ir užsisvajoję melancholikai

Atlikėja Laura atskleidė, kad tarp ją žavinčių vyrų yra ir išmintingų džentelmenų, ir užsisvajojusių melancholikų, tačiau bene daugiausia – „blogiukų“ reputaciją pelniusių vyrukų.

„Man patinka vyrai, kurie savo elgesiu, išvaizdą, mąstymu prieštarauja nusistovėjusiems stereotipams“, - tvirtina Laura. Tarp tokių jos vertinamų „blogiukų“ – dainininkai Lenny Kravitz‘as, Robbie Williams‘as bei „Red Hot Chilli Peppers“ „gerklė“ Anthony Kiedis.

Nors dainininkė beveik nesidomi sportu, tačiau tarp jos simpatijų aukštą reitingą pelno ir krepšininkas Šarūnas Jasikevičius, garsėjantis savo kovingumu ir emocionalumu.

O štai kitas Laurai patinkantis vyrų tipažas prieštarauja „rokenrolinių maištingų vyrukų“ charakteriams.

„Jei balades man dainuotų „Coldplay“ lyderis Chris‘as Martin‘as ar „Radiohead“ ideologas Thom‘as Yorke‘as, turbūt niekada negalėčiau užmigti“, - šyptelėjo Laura.

O štai dar vienas dainininkę žavintis vyras neturi nieko bendro su populiariosios muzikos ar sporto pasauliu.

„Garsus žurnalistas, keliautojas, televizijos laidos vedėjas Algimantas Čekuolis mane maloniai stebina savo neįtikėtinu išprusimu, kosmopolitizmu. Šis jau garbaus amžiaus džentelmenas turėtų būti pavyzdžiu jaunesnei kartai“, - mano Laura.


   

Facebook comments