Leidybinė kompanija "Zuzi Records" švęs trejų metų sukaktį

Jau labai greitai, gegužės 24 d. 20.00 val., Vilniuje, Forum Palace restorane Terrazza įvyks grandiozinė gimtadienio puota! „Zuzi Records“, muzikos įrašų leidybinė kompanija švenčia 3 – ejų metų gimtadienį!

Leidybinė įmonė, kuriai šiuo metu vadovauja Irena Starošaitė Žvagulienė, savo veiklą pradėjo tęsdama „Jam Records“ veiklą. „Jam Records“, kaip vėliau ir „Zuzi Records“, buvo įkurta Žilvino Žvagulio iniciatyva, jai vadovavo daug žymių muzikos pasaulio atstovų: laidų prodiuseris Aurelijus Silkinis, buvęs „Tangomanija“ vedėjas Darius Baltušis, renginių vedėjas ir didžiausios Lietuvoje muzikinių įrašų platintojų Prior Records direktorius Mindaugas Bartninkas, vėliau firmos valdymas užgulė moteriškus Eglės Žvagulytės pečius.

„Zuzi Records“ kompanija užsiima ne tik muzikinių projektų leidyba, nuo pat „Jam Records“ susikūrimo (1998 m.) įmonė daug investuodavo į garso ir apšvietimo aparatūrą, kitas reikalingas technologijas. Profesionalūs muzikos režisieriai ne vienerius metus garsina ir apšviečia renginius įvairiausiuose Lietuvos miestuose.

„Jam Records“ vienintelė iš muzikinių įmonių turi nuosavą 1000 m² kilnojamą paviljoną („Muzikinio Angaro“ palapinę), kuriame telpa iki 2000 žmonių, galima rengti įvairius koncertus, šventes.

Nepamainomas partneris, kuris „Jam Records“ nuo pat pradžių padėjo organizuoti koncertus: „Combo“, o Daina Urbaitienė visuomet buvo puiki pagalbininkė koncertiniuose turuose. UAB „Blikas“ visuomet padeda į dangų paleisti įspūdingus fejerverkus.

Šiuo metu „Zuzi Records“ organizuoja šventes ir renginius bendradarbiaudama ne tik su žymiausiomis įmonėmis, bet kuria projektus kartu su televizijomis LNK, LTV, TV5.

„Zuzi Records“ pirmąjį albumą išleido 2003 metais. Tai buvo įvairių atlikėjų, grupių rinktinė „Atšilo oras, pakilo noras“, su skandalinga apsinuoginusio A. Valinsko nuotrauka viršelyje. Pirmaisiais „Zuzi“ įsikūrimo metais „Zuzi“ kolektyvą sudarė 5 žmonės, o šiuo metu techninis ir administracinis personalas išsiplėtė iki 12 – kos žmonių.

Per „Jam Records“ laikotarpį – 5 – erius metus buvo išleisti 94 muzikiniai albumai, iš kurių 5 tapo auksiniais:

V. Stakėnas - „Country mama“
Žilvinas Žvagulis - „Lėba pluok lėba šuok“
Žilvinas Žvagulis - „CV“
Gytis Paškevičius - „Dvadcat dnej v Sankt Peterburge“
Rinkinys - „Dviračio dainuškos“

„Zuzi Records“ laikotarpiu per trejus įmonės darbo metus iki šios dienos išleisti 49 albumai, o iki metų pabaigos „Zuzi“ planuoja išleisti dar apie 15-ka muzikinių projektų. Auksiniais diskais iki šiol tapo tokie „Zuzi Records“ albumai:

Žilvinas Žvagulis - „Ramiai“
„Tikri Vyrai“ - „Geriausios vyrų dainos“
Rinkinys - „A. Valinsko geriausios dainos draugams“

Albumas „Makaronai“ atnešė didžiulę sėkmę Žilvinui, jis tapo dvigubai platininiu disku.

Įdomu ir tai, jog „Zuzi Records“ pirmieji Lietuvoje surizikavo išleisti koncertinį įrašą DVD formate. Tai buvo Žilvino Žvagulio ir Irenos Starošaitės koncertas „Miesto fiesta“, kuris Lietuvoje tapo pirmuoju auksiniu DVD albumu. Šiuo metu Lietuvoje yra du auksiniais tapę išleisti DVD albumai. Kitu auksiniu DVD albumu tapo taip pat „Zuzi Records“ išleistas Žilvino Žvagulio 40–mečio koncerto įrašas.

„Dabar jaučiamės turintys daug noro, jėgų ir potencialo augti. Todėl, susiklosčius palankioms aplinkybėms, nutarėme, jog dabar yra pats laikas surengti didelę šventę visiems, kas su "Zuzi" buvo kartu visus šiuos trejus metus,“ – sakė nuo pat pradžių „Zuzi Records“ leidėjas Žilvinas Žvagulis. Iš tiesų, bene didžiausia precedento neturinti šventė, kurios metu numatomi net 43-ejų Lietuvos muzikos atlikėjų kruopščiai parengti pasirodymai. „Gaila, jog negalėjome pasikviesti visų atlikėjų, kurių norėjome, bet skaičius 40 mums pasirodė riba,“ – šypsodamasis pridūrė pernai 40- metį atšventęs Žilvinas.

Koncerte dalyvaus tokie „Zuzi“ draugai: Tikri vyrai, R. Cicinas, K. Kerbedis, 69 danguje, Žas, Wudis, V. Riaubiškytė, Taja, R. Dambrauskas, Linas ir Simona, E. Kučinskas, Džordana, Rondo, Deivis, Biplan, Atlanta, A. Pilipaitė, A. Chošnau, Sigita ir Mr. P, Obuolys, Diana, J. Miščiukaitė, Č. Gabalis ir Pelenai, T. Augulis, Folk bitės, Patruliai, Ž. Žvagulis, Vairas, Tabasco,, N.E.O., Nacija, Mokinukės, J. Miliauskaitė, I. Starošaitė, I. Valinskienė, G. Paškevičius, E. Sipavičius, Dreams, Arina, Rondo.

Specialūs pasirodymai, choreografiniai bei režisūriniai kūrinių sprendimai yra rengiami su specialistų pagalba. Didelė kompanija pastovių „Zuzi“ pagalbininkų renginiuose stilistės Liukos, šokėjo Šarūno trupės, renginių režisierių, jie smagiai darbuojasi rengdamiesi šventei.

Per trejus metus „Zuzi“ įsigijo labai daug draugų, prie kompanijos jungėsi bendraminčiai. Pavyzdžiui, be radijo stoties „Lietus“, kuri geriausia Lietuvoje atstovauja Lietuviškos muzikos transliuotoją, ji daugeliui leidybininkų ir atlikėjų tikrai tapo savotišku ruporu.

Per trejus metus „Zuzi“ įrašinėdama dainas įvairiausiose įrašų studijose maloniai bendradarbiavo su žymiausiais Lietuvos prodiuseriais: A. Drėma, A. Skiručiu, Marimar‘u, G. Zujumi, D. Povilaičiu, A. Baužiu ir kitais. Vienas geriausių šių metų atradimų: foto studija „Pix“, kuri nuo praėjusių metų rudens perėmė visas grupių, atlikėjų, koncertų fotosesijas į savo rankas. Gimtadienio garbės svečiu taps nuolatinis „Zuzi“ draugas, kompanijonas, kolega Arūnas Valinskas. Jis ne tik padėjo organizuoti daugelį rengiamų „Zuzi“ renginių, bet visuomet apiberdavo įmonę naujais sumanymais, originaliomis idėjomis, atlikėjams raše dainų tekstus. Beje, nė vienas „Zuzi“ išleistas auksinis albumas neapsiėjo be Arūno prisilietimo. Visi „Zuzi: draugai ir kolegos mielai kviečiami švęsti kartu!


   

Facebook comments