Leon Somov ir Jazzu rudenį pasitinka klipu kūriniui „Free“ (+ video)

Rugpjūčio 19 d., Vilnius, Visą vasarą intensyviai koncertavęs Leon Somov ir Justės „Jazzu“ Arlauskaitės duetas kūrybinę energiją spėjo išnaudoti ir kitose plotmėse. Ką tik nufilmuotas jau trečiasis dueto klipas – ekranizuotas per Jonines pristatyto albumo „Updated“ kūrinys „Free“.

Prieš kurį laiką gerbėjai jau susipažino su šilčiausiais „Updated“ pristatymo turo momentais dokumentiniame vaizdo klipe kūriniui simbolišku pavadinimu - „Journey“. Šįkart ekranizuoti pasirinkta pirmoji albumo daina „Free“, nes ją pats Leono ir Jazzu duetas vertina ne tik kaip brandžiausią bei labiausiai jų kūrybos koncepciją atvaizduojantį darbą, bet ir kaip išties dramaturgišką kūrinį.

Pasirinkimui pritarė ir nuolatiniai dueto partneriai - kompanijos „Gerifilmai“ nariai Ronaldas Buožis, Gabija Grušaitė ir Ernest Zacharevič. Pirmąjį Leon Somov ir Jazzu klipą „Mano (Remake)“ kūrusi komanda nedvejodama sutiko sukurti vaizdą, deranti bei atitinkantį „Free“ svorį ir stiprybę.

Scenarijų naujajam vaizdo klipui iš esmės padiktavo paties kūrinio žodžiai - „Once I have met you, I've turned into bird…“. Ekrane vyksta dviejų asmenybių, kurias įkūnija patys „Free“ atlikėjai, psichologinė dvikova. Joje kaunasi personažų asmeninės ambicijos bei norai.

Klipas kuriamas mišria technika - Leono ir Jazzu aktorinius debiutus papildo pakadrinė, arba kitaip dar vadinama “rankų darbo”, animacija. Į personažus - fechtuotojus - muzikantams įsijausti padėjo Nacionalinės fechtavimo rinktinės nariai Agnė Ažukaitė, Tomas Rasikovas ir Rasa Ažukienė. Daugiau apie klipo kūrimo procesą, idėjas bei komandos darbą pasakoja „Free“ lydintis „making of“ reportažas.

Oficiali vaizdo klipo „Free“ premjera drauge su Leon Somov ir Jazzu gyvo garso koncertu įvyks dueto mylimame klube „Tamsta“ Vilniuje. Peržiūros data - rugsėjo 4-oji.


   

Facebook comments