Leon Somov ir Jazzu turas įprasmintas vaizdo klipu (+ video)

Liepos 16 d., Vilnius, Joninių išvakarėse savo albumą „Updated“ pirmąkart pristatęs romantinės elektronikos duetas Leon Somov ir Justė „Jazzu“ Arlauskaitė išsiruošė aplankyti savo gerbėjų ne vienoje koncertų salėje. Šiandien koncertinis dueto turas jau baigtas, o ryškiausios bei šilčiausios jo akimirkos užfiksuotos tiek fotoaparatu, tiek filmavimo kamera.

Iš Vilniaus į Šiaulius, Druskininkus, Klaipėdą, festivalį „Tundra“ ir net Vokietijos miestą Greifswald keliavę Justė, Leonas ir jų kolegos muzikantai Domas bei Mantas albumo pristatymui skyrė dvi savaites. Jos buvo intensyvios ir pilnos nuotykių, tad gyvą koncertų patyrimą nuspręsta sudėti į videoklipą, kuris pirmąsias „Updated“ dienas primins ne tik muzikantams, bet ir visoje Lietuvoje ir už jos ribų išsibarsčiusiems jų gerbėjams.

Simboliška, kad, šių gyvų koncertų bei pačios ilgos kelionės po Lietuvą ir užsienį prisiminimams įgarsinti pasirinkta dueto daina „Journey“. Tiesa, jos pavadinimas - ne vienintelė tokio pasirinkimo priežastis. Dramaturgišką kūrinį iš naujojo dueto albumo ypač šiltai priima publika.

Daina užfiksuota birželio 27-ąją - tuomet Leonas ir Jazzu koncertavo po atviru dangumi, Klaipėdos klubo „Dr. Who“ terasoje 21-ame aukšte. Tai buvo jau antrasis, todėl išties gyvas ir nuoširdus dueto pasirodymas šioje aukščiausioje Klaipėdos koncertų ir vakarėlių vietoje.

Dokumentinį ir todėl labai gyvybingą klipą režisavo ir kūrė klaipėdietis režisierius Dovydas Augaitis. Jis yra įkūręs video produkcijos studija "DAstudio" ir yra vienas nedaugelio uostamiestyje užsiimančių profesionalia muzikos bei reklamos klipų kūryba ir videomenu.

Koncertinis klipas „Journey“ jau gyvena internete. Na, o albumas „Updated“ pagaliau pasiekė visas įprastas muzikos pardavimo vietas.


   

Facebook comments