"The Libertines" lyderis Pete Doherty apie Carlą Baratą: "Buvo laikai, kai norėjau jį užmušti, bet dabar galėčiau dėl jo numirti" (+ 3 video)

Viskas pasisuko žymiai geriau, nei "The Libertines" gerbėjai tikėjosi savo drąsiausiose svajonėse: grupė, pradžioje skelbusi, kad atsikurs laikinai - vos vienam pasirodymui, dabar jau turi numačiusi apie 30 koncertų artimiausiais mėnesiais, o tai reiškia ne tik jos atsikūrimą tam tikram laikui, bet ir tikrą sugrįžimą.

Liepos 5 dieną jie surengė pirmąjį šou - didžiulį koncertą po atviru dangumi Londono Haid Parke.

Maža to, Pete Doherty teigia, kad jie jau kuria naujas dainas ir kitais metais planuoja išleisti albumą. Tai bus pirmasis diskas po net 11 metų. Paskutinis jų (ir tik antrasis grupės diskografijoje) buvo "The Libertines" (2004 m.).

Ir čia - dar ne visos geros naujienos: pasirodo, dabar santykiai tarp abiejų frontmenų Doherty ir Carlo Barato yra daugiau nei puikūs.

2004 m. iširusi "The Libertines" jau buvo kartą laikinai susibūrusi 2010-aisiais dviems festivalio "Reading/Leeds" pasirodymams. Tačiau po to ir vėl išsiskirstė, taip sužlugdydami gerbėjų viltis apie pilną atsikūrimą. Pete pastebi, kad tada "tiesiog nesutapo jo ir Carlo biolaukai". Tačiau dabar - viskas kitaip.

"Dabar mudu - kaip vienas," sako Doherty. "Carlas - mano brolis. Kažkada buvau pasiryžęs dėl jo numirti. Paskui atėjo laikas, kai troškau jį užmušti. Bet dabar vėl esu pasirengęs dėl jo atiduoti savo gyvybę."

Keletas dainų, atliktų pirmame atsikūrimo koncerte Londono Haid Parke:


   

Facebook comments