Lietuviai šturmuos didžiausią Baltijos šalyse talentų festivalį „Talinn Music Week“

Didžiausio Baltijos ir Šiaurės šalių muzikos talentų festivalio-konferencijos „Tallinn Music Week“ šių metų programoje – net dvylika mūsų šalies atlikėjų! Tai yra daugiau nei per visus ankstesnius penkis festivalius kartu sudėjus, kai iš viso iki šiol pasirodė vienuolika Lietuvos atlikėjų. Kovo 27-29 dienomis vyksiančio festivalio „Tallinn Music Week“ programoje iš viso 227 atlikėjai iš 20 šalių.

Iš gausaus sulauktų paraiškų kiekio organizatoriai šiemet pakvietė tuziną Lietuvos atlikėjų, tarp kurių 96wrld, Beissoul ir Einius, reperiai Dee & Kamy, elektronikos duetas „Golden Parazyth“, antrą kartą į festivalį vyksiantys „Without Letters“, „Keymono“, Fingalick, Deep Shoq, King Sleep, Monsoon Season, Mario Moretti ir Münpauzn.

Lieuvių atlikėjai nusiteikę entuziastiškai ir ketina į Taliną vykti su nauja savo kūryba. „Esame vienintelė grupė Lietuvoje repuojanti angliškai, tai – mūsų išskirtinumas. „Tallinn Music Week“ yra tarsi tramplinas į aplinkinę rinką, todėl norime praplėsti pažinčių ratą bei sulaukti pozityvių atgarsių, juolab, kad atvažiuosime jau su nauju albumu“, – naujienomis dalinosi Dee & Kamy.

Pasak dueto Beissoul & Einius, būtent „Tallinn Music Week 2014“ įvyks pirmasis jų albumo pristatymo turo koncertas. „Todėl pasirodymui ruošimės itin kuopščiai ir atsakingai. Esame girdėję daugybę gerų atsiliepimų apie šį festivalį, jo tradicijas bei organizatorių profesionalumą, todėl tikimės pavasariškos šilumos, geros nuotaikos ir muzikos invazijos i žmonių širdis!“, kalbėjo Beissoul & Einius.

Nuo pat debiuto 2009 metais „Tallinn Music Week“ tapo daugelio muzikantų meka Šiaurės šalių ir Baltijos regione. Šiemet organizatoriai į programą įtraukė 149 Estijos ir 78 užsienio atlikėjų pasirodymus. Atvyks muzikantai iš Suomijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos, Danijos, Islandijos, Jungtinės Karalystės ir kitų šalių.
Kaip ir ankstesniais metais, „Tallinn Music Week“ programa skleis festivalio nuotaikas visame mieste, nemokamai siūlydama dieninius ir popietinius koncertus knygų bei įrašų parduotuvėse, kavinėse, galerijose ir kitose netikėtose gerą atmosferą kuriančiose vietose.

„Tallinn Music Week 2014“ pristato didžiausias Šiaurės šalyse bankas „Nordea“. Festivalio ir konferencijos akreditacijos šiuo metu kainuoja 45 eurus, o prieš pat festivalį kils iki 55 eurų. Lietuvoje jas platina „Bilietų pasaulis“. „Tallinn Music Week“ festivalio akreditacija garantuos patekimą į visus renginius ir konferenciją kovo 27-29 dienomis.


   

Facebook comments