Lietuvoje koncertuos „Eurovizijos“ nugalėtojas Alexander Rybak

Į Lietuvą dviems pasirodymams atvyksta Norvegijos dainininkas ir smuikininkas Alexander Rybak, šiemet triumfavęs „Eurovizijos“ dainų konkurse. Visą Europą sudrebinusio hito „Fairytale“ autorius spalio 6 dieną koncertuos Vilniaus „Siemens arenoje“, o spalio 7 dieną muzikos šou surengs „Cido arenoje“, Panevėžyje.

„Tęsiame gyvą pažintį su „Eurovizijos“, kurią kasmet bando šturmuoti ir Lietuvos atlikėjai, nugalėtojais. Mūsų šalies arenose jau ne kartą pristatę Rusijos atlikėją Dimą Bilaną, šįkart sceną suteiksime karščiausiam „Eurovizijos“ atradimui Alexander Rybak“, - pranešime spaudai sakė renginį organizuojančios bendrovės „Seven Live“ direktorius Renatas Načajus.

Lietuvoje Alexander Rybak pristatys šią vasarą išleistą albumą, pavadintą taip pat, kaip ir jaunąjį atlikėją akimirksniu išgarsinęs kūrinys „Fairytale“.

Ši svajinga daina muzikantui padėjo „Eurovizijos“ finale surinkti 387 taškus ir pagerinti šio konkurso visų laikų taškų rekordą. Pasibaigus konkursui, Norvegijos folkloro įkvėptas kūrinys „Fairytale“ tapo hitu nr. 1 beveik visose Europos šalyse.

Ne ką prasčiau sekasi vasaros pradžioje išleistam debiutiniam Alexander Rybak albumui, kuris parduotas jau 300 tūkst. tiražu. Pristatyti albumo dainų muzikantas leidosi į puikiai publikos vertinamą koncertinį turą. Vien Norvegijoje koncertų organizatorių tiesiog graibstomas Alexander Rybak surengė per 40 pasirodymų, sutraukusių per 200 tūkst. gerbėjų.

Šią vasarą spėjęs sudalyvauti populiariuose TV šou Vokietijoje, Graikijoje, Olandijoje, Belgijoje, Rusijoje ir Skandinavijos šalyse, Alexander Rybak tęsia koncertinį turą Europoje, kuris truks iki gruodžio mėnesio.

23 metų atlikėjas gimė Minske, tačiau augo mažame miestelyje netoli Norvegijos sostinės Oslo. Alexander Rybak smuiku groja nuo penkerių, taip pat yra kompozitorius, kuria dainas ir pats jas atlieka.

2006 metais atlikėjas laimėjo norvegišką talentų šou „Idols" atitikmenį su savo kurta daina „Foolin". Į Lietuvą atvykstantis dainininkas taip pat vaidina teatre bei kine.


   

Facebook comments