Lietuvoje - viena žinomiausių Lenkijos hip-hop'o grupių

"W Wyjadkowych Okolicznosciach" - viena žinomiausių Lenkijos hip-hop'o muzikos grupių. 3 grupės nariai: Jędker, Sokol ir DJ Deszczu jau nuo 1996 metų dalyvauja Lenkijos hip-hop'o judėjime. 2000 metais susibūrę į grupę "W Witrynach Odbicia" išleido pirmajį savo albumą "Masz i pomysl". Albumas sulaukė didelio pripažinimo Lenkijoje, tačiau problemos su Lenkijos BMG padaliniu privertė grupę kuriam laikui pasitraukti. 2002 metais grupė pakeitė savo pavadinimą į "W Wyjadkowych Okolicznosciach" ir išleido antrajį albumą, kuris sulaukė didelio populiarumo. Albumas pavadinimu "We Wlasnej Osobie" buvo parduotas daugiatūkstantiniu tiražu ir gavo daug apdovanojimų, tame tarpe ir populiaraus žurnalo ekstremalaus sporto ir hip-hop'o mėgėjams "SLIZG" 'metų albumo' ir 'metų grupės' apdovanojimus. Grupės DJ'us Deszczu Strugi yra daugkartinis Lenkijos DJ'ų varžybų nugalėtojas ir dabar yra laikomas vienu geriausių. Grupė WWO jau spėjo nusifilmuoti keliuose vaizdo klipuose. Paskutinis jų vaizdo klipas - kūriniui "Nie boj sie zmiany na lepsze". Kūrinys buvo įrašytas kartu su žinoma Prancūzijos grupe SOUNDKAIL. Pastarosios vienas iš kūrinių puikuojasi veiksmo filmo TAKSI 3 garso takelyje.

Rugsėjo 20 d. grupė atvyksta koncertui į Vilnių. Pirmą kartą Lietuvoje besilankanti grupė čia pristatys savo antrajį albumą "We Wlasnej Osobie".
Tai nėra pirmas Lenkijos hip-hop'o atstovų pasirodymas Vilniuje. Šių metų sausio mėnesį čia koncertavo kita Varšuvos grupe Mor WA.

Už info dėkojame G&G Sindikato nariui Kastetui.


   

Facebook comments