„Lietuvos balso“ dalyviai Valerija ir Rokas pristato pirmąją dainą „Skubėk mylėt“ (+ audio)

Televizijos projekto „Lietuvos balsas“ dalyviai Valerija Iljinaitė ir Rokas Laureckis, drauge kovoję dėl išlikimo muzikiniame šou, šiandien pristato bendrą dainą „Skubėk mylėt“. Pirmąjį kūrinį duetui padėjo įrašyti muzikos prodiuseris Linas Adomaitis, kuris negailėjo šiltų žodžių tiek Valerijos, tiek Roko vokalui bei užsidegimui.

Paklaustas, kaip kilo mintis dainuoti drauge, Rokas šyptelėjo: „Valerija man patiko nuo pat pradžių. O kai teko kovoti dėl išlikimo projekte, labiausiai nenorėjau stovėti su ja. Džiaugiuosi, kad dabar mes vienoje barikadų pusėje“. Pasibaigus „Lietuvos balsui“ atlikėjai stengiasi žengti savo mėgstamos muzikos keliu ir nueitą etapą prisimena kaip didžiulę patirtį, ypač vertina tarpusavio pažintį ir draugystę.

Duetas šiuo metu ruošia koncertinę programą ir džiaugiasi galėdami į ją įtraukti pirmąjį savo autorinį darbą „Skubėk mylėt“. Dainos žodžius parašiusi Valerija sako, kad šis kūrinys apie kiekvieną jauną žmogų, apie tai, jog reikia susimąstyti, kad negyvensi tūkstančius metų, visko siekti, norėti čia ir dabar, skubėti pasiimti iš gyvenimo tai, ką jis duoda.

„Kai su Roku sugalvojome išleisti duetinį singlą, neturėjome nei menkiausios abejonės, kad kreipsimės būtent į Liną Adomaitį. Aš užaugau su Lino muzika, nuo vaikystės svajojau kada nors su juo susipažinti“ - sako Valerija. Kalbėdami apie muziką atlikėjai džiaugiasi įrašo rezultatais ir prasitaria apie planuojamą antrąjį kūrinį.

Valerija ir Rokas teigia, kad didžiausias jų turtas yra muzika, todėl ypatingai džiaugiasi, kad jų pirmuosius muzikinius žingsnius globoja Vytauto Černiaus turto vertinimo įmonė.

Neseniai vykusioje fotosesijoje duetas nusprendė pasipuošti retro stiliaus drabužiais. „Abu būtent taip ir įsivaizdavome mūsų pirmąją fotosesiją, nusidriekusią nuo Vilniaus iki pajūrio“ – prisimena Valerija ir Rokas. „Tai ne tik muzikinis duetas, tai – išties šilta bičiulystė. Ar yra kas daugiau? Negaliu nei patvirtinti, nei paneigti“, - intriguoja Rokas.   

Facebook comments