Lietuvos elektroninės muzikos talentas užkariauja Europos klausytojų simpatijas

Kondencuotas Pienas, kitaip žinomas kaip Spotless, yra pirmasis Lietuvos drum'n'bass atlikėjas, išleidęs solinę drum'n'bass plokštelę. Tąkart Spotless kūrinius priglaudė leidybinė kompanija iš Didžiosios Britanijos, kurią prižiūri garsus drum'n'bass scenos prodiuseris Paradox.

Nauji namai „Lemongrassmusic“ leidybinėje kompanijoje

Prieš keletą mėnesių leidybinė kompanija „Outsider“ išleido downtempo-drum'n'bass rinkinį , kuriame puikuojasi ir Kondencuoto Pieno downtempo stiliaus kūrinys .

Tačiau nuo šiol Kondencuotas Pienas turi jau antrus namus savo lounge bei downtempo kūriniams. Tai yra legendinio lounge/nu-jazz prodiuserio iš Vokietijos Roland Voss, besislepiančio po pseudonimu, įrašų kompanija .

„Pamenu, prieš penkis metus su malonumu klausydavausi Lemongrass įrašų, o dabar mano kūrinius išleidžia pats Roland Voss“, – džiaugiasi Kondencuotas Pienas. Džiaugtis yra dėl ko, nes „Lemongrassmusic“ priglaudė šiuos Mantvydo Baranausko kūrinius:

Senąjį rinkinyje „Chillin' in the nude“.
Kūrinį „Temp Sedation“ (rinkinys „Lounge du soleil vol. 6“) (bus išleistas artimiausiu metu).

Naują ir niekur nepublikuotą kūrinį „Middle Aged Man“ (rinkinys „Lounge du soleil vol. 7“) (bus išleistas artimiausiu metu).

Rinkinyje „Cinematic Lounge vol. 2“ bus galima rasti Egidijaus Dragūno kūrinio „SEL feat. Grytutė – Aštunta Daina“ pagal Kondencuotą Pieną.

Naujausias produktas – „So Pure“ su dainininke Mill

Prieš keletą mėnesių internetinėse erdvėse Kondencuotas Pienas susipažino su gražiai dainuojančia mergina , ko pasekoje gimė duetas Kondencuotas Pienas feat. Mill. Pirmasis jų produktas – tai svajingas, gilus ir švelnus kūrinys, pavadinimu „So Pure“, kuris jau spėjo susilaukti simpatijų tiek Lietuvos, tiek užsienio klausytojų tarpe. Daina sukasi radijo stočių „Opus3“ bei „FM99“ eteriuose, o pastarojoje jau pateko ir į 22-ąją programos TOP33 vietą.

„So Pure“ bus išleistas singlo pavidalu leidybinėje kompanijoje „Lemongrassmusic“. Tarp kūrinio remiksuotojų bus ir pats Roland Voss. Kūrinys taip pat bus publikuotas ir „Outsider“ rinkinyje „Age of Outsiders vol. 3“. „Aš manau, kad būtų nusikaltimas neišleisti šio kūrinio“, - sako kompanijos savininkas Paradox.


   

Facebook comments