Lietuvos radijo eterį pasiekė estų “Ewert and the Two Dragons” nauja daina (+ audio)

Itin mylima gimtojoje Estijoje, populiarėjanti Latvijoje ir gausių simpatijų lietuvių tarpe po koncerto uostamiestyje jau sulaukusi grupė “Ewert and the Two Dragons” pristato pirmą dainą "(In The End) There`s Only Love" iš pavasarį išeisiančio albumo. Kūrinys jau skamba ir Lietuvos radijo stotyse.

Nuoširdų, paprastą ir nuotaikingą akustinį roką kurianti estų ketveriukė susibūrė vos prieš keletą metų, o gerbėjų jau turi visose Baltijos šalyse. Populiarumo pačioje Estjoje jie susilaukė 2009-aisiais išleidę debiutinį albumą “The Hills Behind The Hills”, įrašytą vos per tris dienas grupės vokalisto Ewert Sundja uošvių vasarnamyje.

Kartu su gitaristu Erki Pärnoja, būgnininku Kristjan Kallas bei bosine gitara grojančiu Ivo Etti, Ewert šio albumo dainas pristatė ir “Švyturio menų doko” atidarymo koncerte praėjusių metų gegužę. Tą kartą kolektyvas susilaukė nuostabos šūksnių bei gausių liaupsių iš klaipėdiečių, o pati viešnagė muzikantams tapo tikru sentimentu.

Dar geriau apie “Ewert and the Two Dragons” atsiliepta po pasirodymo praėjusią vasarą įvykusiame didžiausiame Baltijos šalyse festivalyje “Positivus”, Latvijoje: "Estiškos muzikos karūnos brangakmenis” rašė latvių Delfi portalas, o Suomijos muzikos žurnalas “Rumba” pavadino ketveriukę "geriausia festivalio grupe".

Praėjusią savaitę Estijos radijo stotis pasiekęs naujausia “Ewert and the Two Dragons” daina "(In The End) There`s Only Love", jau labai dažnai girdima ir per Latvijos radijo imtuvus bei užkariauja Lietuvos eterį. Tai yra šauklys antrojo estų albumo, neturinčio dar pavadinimo ir įrašinėjamo jau keletą mėnesių. Tad lyginant su debiutinio “The Hills Behind The Hills” atsiradimu per 3 dienas, pavasarį Latvijos muzikos įrašų leidykloje “I Love You Records” išleidžiamas studijinis darbas bus itin brandus ir dar kruopščiau išdirbtas.

Anot grupės vokalisto ir dainų autoriaus E. Sundja, yra, be abejo, apie meilę. “Kai jau viską esi išbandęs, supranti, jog visa ko sprendimas yra meilė”,- lakoniškai ir trumpai dainos mintį pristatė dainininkas.

Kartu su kūriniu pasirodė ir vaizdo klipas, kuriame - kadrai iš naujų įrašų darbų bei pirmojo albumo gamybos vasarnamyje.

"(In The End) There`s Only Love" vaizdo klipas:


   

Facebook comments