Linas ir Simona eurovizinę dainą pristatė Baltarusijoje

Dainininkai Linas ir Simona, atstovausiantys Lietuvai Euovizijos konkurse Stambule, šiandien vidurdienį grįžo iš Baltarusijos, kur pristatinėjo savo eurovizinę dainą "What's Happened To Your Love?".

Linas ir Simona surengė koncertą kubietiškame restorane Minske. Kubiečiui klubo šeimininkui labiausiai patiko jų atliktos "Q-Ba-BA" ir, žinoma, "What's Happened To Your Love?".

Be to, duetas apsilankė 5 televizijos laidose, davė interviu 4 didžiausiems šalies dienraščiams, viešėjo 3 radijo stotyse. "Vienoje populiarioje tiesioginėje laidoje "5+5" mums teko atsakinėti į klausimus apie sveiką gyvenseną. Į klausimus stengėmės atsakinėti kuo šmaikščiau, tad iš karto užsikariavome žiūrovų simpatijas", - pasakojo Linas.

Beje, Baltarusija Eurovizijoje dalyvaus šiemet pirmą kartą. Pasak Lino, todėl šioje šalyje itin didelis susidomėjimas šiuo konkursu. "Aplankėme didelį potencialų balsuotojų kraštą", - grįžęs iš Baltarusijos konstatavo duetas.

Baltarusijai Eurovizijoje atstovaus taip pat mišrus duetas - Aleksandra ir Konstantinas. Beje, šį savaitgalį šis baltarusių duetas lankysis Lietuvoje - dalyvaus laidoje "Lietuvos dainų dešimtukas".

Beje, būtent TV jiems padėjo užmegzti ir vieną labai svarbią pažintį. Duetą, vakarieniaujantį vienoje kavinių, pažino Baltarusijos jaunimo dievaitis Saša Popovas, kuris pats priėjo prie Lino ir Simonos bei pasiūlė savo pagalbą, o vėliau surengė kelis "pasimatymus" su žurnalistais.

Būtent jo dėka Linas ir Simona lankėsi ir vieninteliame Baltarusijos muzikiniame kanale. Kanalo vadovams labai patiko "vieno kadro" principu nufilmuotas dainininkų eurovizinis vaizdo klipas, kurį jie pasižadėjo dažnai transliuoti.

Grįžusių į Lietuvą Lino ir Simonos dienotvarkė liks tokia pati įtempta - dainininkų laukia repeticijos, koncertai bei kiti svarbūs su Eurovizija susiję reikalai.

Linas ir Simona koncertuoja:

Balandžio 9 d. Panevėžyje, "Egiveloje"; Balandžio 10 d. Klaipėdoje, "Prieplaukoje";
Balandžio 12 d. Radviliškyje;
Balandžio 15 d. Mažeikiuose;
Balandžio 16 d. Kaune, "Zepelinus";
Balandžio 17 d. Vilniuje, Brodvėjaus teatre.


   

Facebook comments