Linas ir Simona: “Mes negalime atsukti nugaros tiems, kam reikia pagalbos”

“Mes, atlikėjai, negalime atsukti nugaros tiems, kam reikia pagalbos, ypač vaikams, - po praėjusį savaitgalį Druskininkuose įvykusio labdaros akcijos-koncerto tvirtino populiariausias Lietuvos duetas Linas ir Simona. Kartu su kitais atlikėjais, Linas ir Simona dalyvavo labdaringame renginyje, per kurį buvo renkamos lėšos septynerių metų druskininkiečio Nikodemo operacijai. Smegenų auglį berniukui pasiryžę išoperuoti Švedijos medikai, tad dabar Nikodemo šeimai brangus kiekvienas litas.

Galintys padėti šiai šeimai, prašomi operacijai reikalingus pinigus pervesti: NORD/LB LT514010040900186915 NIKODEMAS SKERNEVIČIUS.

“Mus sužavėjo šis berniukas – nors jo laukia nelengvas išbandymas, tačiau per visą koncertą jis nepaliovė šypsotis, energingai reagavo į kiekvieną jam patikusį kūrinį, ir savo optimizmu užkrėtė susirinkusius į koncertą žmones, - pasakojo Linas. – Tikiuosi, kad Lietuvoje atsiras daug geraširdžių žmonių, ir Nikodemas galės išvykti į Švediją”. Beje, prieš porą mėnesių Linas išpildė dar vieną likimo nuskriausto jauno žmogaus svajonę. Atlikėjas kartu su nerege penkiolikmete Vaida įrašė garsųjį kūrinį „Vėjas man pasakė“, kurį vėliau mergina atliko svečiuodamasi populiarioje televizijos laidoje “Nomeda”. “Vaida pasakojo, jog turi dvi svajones – kartu su garsiu atlikėju įrašyti dainą ir atlikti ją laidoje “Nomeda”. Malonu, kad pavyko prisidėti prie jos svajonių išsipildymo”, - sakė Linas.

Išpopuliarėjęs Simonos fanas Albinas jau tapo ir renginių vedėju

Ką tik savo debiutinį albumą “I Love U” išleidusių dainininkų Lino ir Simonos praėjusį savaitgalį Juodkrantėje vykusiame vasaros festivalyje “Gintarinis Kablys” laukė netikėtas susitikimas. Pasirodo, jau kultiniu tapęs jų dainos “Albino laiškas” herojus – beviltiškai Simoną įsimylėjęs fanas iš Nemenčinės (jį vaidino žinomas aktorius Audrius Bružas) tapo fiestos vedėju ir pajūryje vykusios šventės metu dosniai dalijo prizus atlikėjams bei grupėms. Linui ir Simonai Albinas scenoje, ko gero, pagarbiausiai įteikė “Gintarinį kablį” - už “trečiąjį dueto narį” – t.y. už save. Linui ir Simonai uždainavus “Albino laišką”, pats Albinas scenoje su ašaromis akyse dainavo kartu su duetu „vis tiek tu būsi mano meilė...“. “Vieną akimirką jis lindo prie Simonos, norėdamas pabučiuoti ją į lūpas, bet Simona atsispyrė Albino gundymams”, – rimtai pasakojo Linas. “Tiesa, užkulisiuose jis elgėsi kitaip. Albinas pastaruoju metu surimtėjo ir jau nebėra toks naivus, man netgi pradėjo patikti”- pažymėjo Simona ir pridūrė: “Be to, man be galo malonu, kad mūsų Albinas tapo tokiu populiariu“.


   

Facebook comments