Lino ir Simonos duetas keliaus per Lietuvą

Daina "What's Happened To Your Love?" teisę atstovauti Lietuvą Eurovizijoje iškovojusio Lino ir Simonos dueto pasirengimas šiam tarptautiniam konkursui įgauna vis didesnį pagreitį.

"Miegu po dvi valandas per parą, bet jaučiuosi puikiai", - prisipažino dueto narys Linas Adomaitis. Ištisas dienas interviu dalinantis bei organizacinius pasiruošimo reikalus tvarkantis dainininkas naktimis dar įrašinėja naujas dainos "What's Happened To Your Love?" versijas, kurios bus išleistos šio kūrinio kompaktiniame single. Be to, duetas rengiasi savo koncertiniam turui po Lietuvą, kuris balandžio mėnesį aplankys daugelį šalies miestų.

Į kai kuriuos koncertus ketinama kviesti Eurovizijos dalyvius iš kaimyninių bei tolimesnių užsienio šalių. Praėjusios savaitės Lino ir Simonos darbų grafikas buvo itin įtemptas - vos grįžę po viešnagės Kipre, atlikėjai dalyvavo Lietuvos televizijos laidoje "Labas rytas".

Penktadienį duetas pasirodė Vilniuje surengtoje prestižinėje popmuzikos apdovanojimų ceremonijoje "Bravo 2003", kurioje atliko savo "eurovizinę" dainą. Be to, Linas Adomaitis, prieš šešerius metus su savo grupe "L+" laimėjęs "Bravo" metų debiuto statulėlę, šįsyk tokį apdovanojimą įteikė geriausiu 2003-ųjų debiutantu išrinktam atlikėjui Amberlife'ui. Teikiant prizą, kartu su Linu į sceną pakilo buvęs "L+" narys Paulius Škelevas. "Buvo malonu po pertraukos pasimatyti su Pauliumi. Gal ir jam dabar kils noras kurti savo muzikinį projektą", - sėkmės buvusiam grupės bendražygiui linkėjo Linas.

Po "Bravo" šventės Linas ir Simona išvyko į Rygą, kur šeštadienį dainavo Latvijos nacionalinės Eurovizijos atrankos finale. Praėjusią savaitę duetas sulaukė ir dar poros džiugių žinių. Į radijo stočių "topus" pasiūlyta daina "What's Happened To Your Love?" radijo stoties M-1 klausytojų renkamame populiariausių dainų keturiasdešimtuke jau pirmą savaitę pakilo į 7 vietą, tapdama "karščiausia" savaitės naujiena. Be to, Kauno miesto savivaldybė dueto pasiruošimą Eurovizijai nusprendė paremti 50 tūkstančių litų. Šiuos pinigus Linas ir Simona ketina investuoti į kokybiško dainos vaizdo klipo kūrimą - už jį bus atsakingas žinomas Lietuvos režisierius Donatas Ulvydas, ne sykį sėkmingai bendradarbiavęs su Andriumi Mamontovu ir kitais žinomais Lietuvos atlikėjais. "Jau turime puikią idėją klipui. Bet kol kas neišduosime - tegul kol kas tai lieka paslaptyje", - šypsojosi L.Adomaitis.

:

Linas ir Simona su savo Eurovizine daina šią savaitę iš 16-os vietos pakilo į 15-ąją.


   

Facebook comments