„Liūdni slibinai“ ir GeraiGerai pristato nepažįstamai pakeistą kūrinį „Anykščių šilelis“

Grupė „Liūdni slibinai“ ir elektroninės muzikos atlikėjas GeraiGerai klausytojų teismui pristato singlą „Anykščių šilelis“. Kūrinys, gyvai atliktas M.A.M.A apdovanojimų metu, greit atrado savo klausytojus, kurių prašymu pagaliau pasiekė dienos šviesą.

„Prieš pat M.A.M.A šurmulį sulaukiau Dominyko iš „slibinų“ skambučio su pasiūlymu jų pasirodymui įpūsti šiek tiek kitokio skambesio. Visada domina nauji projektai, tad iškart užsidariau kūryboje,“ – priešistorę pasakojo GeraiGerai. „Norėjau, kad daina išlaikytų grupės pasirinktą optimistišką liniją, bet tuo pačiu turėtų savitumo ir netgi „vau“ efekto.“

Prodiuseris teigia, kad apie kūrinio išleidimą singlo pavidalu tuomet kalbama nebuvo. Tačiau po pasirodymo apdovanojimuose, gerbėjai patys padiktavo tolimesnį scenarijų. Užgriuvus prašymas pasidalinti, internetą pagaliau pasiekė skaitmeninė versija. Remiksas taip pat įtrauktas ir į šį penktadienį Vilniaus Knygų mugėje pristatomą naujausią „Liudnų slibinų“ dainų rinkinį „Imkit mane ir klausykit“. Tiesa, rinkinio elektroninę versiją teatrališkoji grupė savo klausytojams padovanojo dar rudenį.

M.A.M.A apdovanojimuose GeraiGerai nominuotas tarp geriausių elektroninės muzikos atlikėjų, o „Liūdnų slibinų“ vardas skambėjo metų alternatyvos ir metų grupės kategorijose. Po statulėlių dalybų muzikantai nauja jėga paniro į darbus – „Liūdni slibinai“ tęsia koncertų virtinę, o GeraiGerai, sūpuodamas vos prieš savaitę pasaulį išvydusį sūnų Oskarą Praną, tobulina greitu laiku pasirodysiančius projektus.

„Visi mes užsiėmė savo reikalais, tačiau tikiuosi, kad šis bendras darbas nebus pirmas ir paskutinis,“ – paslaptingai reziumavo GeraiGerai.   

Facebook comments