Liudo Mockūno Tarptautinės džiazo dienos paminėjimas - Rūdninkų knygyne

Antradienį, balandžio 28 d., 19 val. saksofono meistras, kompozitorius ir laisvojo džiazo legenda Liudas Mockūnas padarys įžangą Tarptautinei džiazo dienai soliniu koncertu Rūdninkų knygyne.

Liudas Mockūnas įrodys, kad jo vardas garantuoja meistrišką kūrinių atlikimą ir kompozicinę intrigą. Menininkas laisvąjį džiazą sumaišys su lyrika ir ekspresionizmu, o klausytojai galės mėgautis savitu L. Mockūno stiliumi.

Saksofonininkas įgijo ne tik džiazo, bet ir akademinį išsilavinimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Kopenhagos ritminės muzikos konservatorijoje, o šiuo metu užima docento pareigas Vytauto Didžiojo universiteto Džiazo katedroje. L. Mockūnas dažnai vadinamas Lietuvos džiazo ambasadoriumi: nuolat muzikuoja tarptautinėse (JAV, Europos, Azijos) scenose ir groja su tokiais džiazo grandais, kaip Marcas Ducret, Davidas Murray, Oliveris Lake'as, Andersas Mogensenas ir kt.

„Džiazo kalba taip paplitusi, kad bet kuriame pasaulio kampe gali ja kalbėti ir būti suprastas, išgirstas“, – sako pasaulyje žinomas Lietuvos saksofonininkas.

Be to, L. Mockūnui balandžio 28-ąją talkins ypatingas vakaro svečias – kompozitorius, pianistas ir akordeonistas Arnas Mikalkėnas. A. Mikalkėnas yra gerai žinomas akademinės muzikos pasaulyje – laimėjo daug tarptautinių konkursų, koncertavo Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse. Muzikantas save įvardija kaip tikro džiazo atlikėją. Tokio džiazo, kuris nestovi vietoje, kinta, tobulėja, ieško naujų išraiškos būdų.

Registracija į koncertą – būtina! Lauksime jūsų skambučių (+370 5) 2610266 arba el. laiškų info@rudninkuknygynas.lt. Bilieto kaina – 11,99 €.


   

Facebook comments