Logistikos versle karjeros siekiančią Lidiją draugai įtikinėja: „Tu esi išskirtinė“

„Pirmą sykį per visas atrankas aš sakau tokį kerštingą „taip“. Prisidirbsi – tavo bėda“, – po vieno ryškiausių pasirodymų „X Faktoriuje“ TV3 televizijos ekrane su geru įniršiu pakomentavo teisėja Rūta Ščiogolevaitė. Ji, kaip ir šalia sėdintys scenos profesionalai, neliko abejinga vidine energija ir tvirtybe trykštančios Lidijos Manyč pasirodymui vienoje Šiaulių arenoje. „X Faktoriaus“ dalyvė net nepasimetė paprašyta pašokti indiškų šokių!

Tarptautinėje logistikos kompanijoje karjeros siekiančią 27 metų Lidiją galima vadinti ištikima visame pasaulyje populiaraus „X Faktoriaus“ gerbėja. „Laukiau „X Faktoriaus“, nėjau į jokius kitus organizuojamus šou. „X Faktorius“ yra tikslinis šou dainuojantiems žmonėms“, – tvirtą nuomonę ir ryžtą demonstruoja Lidija.

Lidija ne tik pati pasitiki savimi. Mergina nuolat buvo ir tėvų, ir draugų raginama: „Kada eisi į didžiąją sceną? Esi išskirtinė, tu skiriesi iš kitų!“ Vilnietė ir pati jaučia turinti žvaigždės geną, kuris negalėjo būti nepastebėtas akylųjų teisėjų. „Aš buvau pasiruošusi teisėjų linčui – jie nežarsto pagyrų į kairę ir į dešinę. Žinojau, kad jie skenuos kiekvieną žmogų, narstys ir ieškos kaip tik tą „x faktorių“ turinčiojo“, – sako nebijanti kritikos vilnietė.

Ryžtinga, tvirta, siekianti tikslo ir ryški – tokią ją pamatė ir „X Faktoriaus“ teisėjai – R. Ščiogolevaitė, Saulius Prūsaitis, Vytautas Šapranauskas ir Saulius Urbonavičius-Samas, net nemirktelėdami davę keturis „taip“. „Aš matau užtaisą, kuris gali nuvesti arba į didįjį sprogimą, arba gali ir nuvilti. Dėl to esi labai įdomi“, – po Lidijos atliktos „Florence And The Machine“ dainos „You Got the Love“ kalbėjo Samas.

Lidija Manyč dar uoliau ruošiasi antrajam etapui – kūrybinei stovyklai Druskininkuose. Nuolatinės repeticijos, choreografija, dainų perklausos ir jų rinkimasis, pasaulinių muzikos tendencijų sekimas tapo kasdienybe. R. Ščiogolevaitės palinkėjimas savo ryškiu charakteriu kitame etape gerai paspirginti šalia esančius dalyvius, tik patvirtina Lidijos tikėjimą esant tinkamame kelyje.


   

Facebook comments