M. Jackson'o vaikai po tėvo mirties praėjus beveik metams "jaučiasi gerai"

Vyriausioji velionio Michael‘o Jackson‘o sesuo teigia, jog jo vaikai po praėjusių metų birželį tėvą ištikusios mirties „laikosi gerai“.

Rebbie Jackson, vyriausia iš dešimties Jackson‘ų vaikų, rūpinosi Prince‘u Michael‘u, Paris ir Prince‘u Michael‘u II iškart po garsiojo dainininko mirties.

Vieno iš retų pasirodymų televizijos eteryje metu jos buvo paklausta, ar vaikai dėl patirtos tragedijos buvo priversti subręsti greičiau nei įprasta.

„Ir taip, ir ne,“ atsakė ji. „Jūs teisūs, tai gali priversti juos suaugti greičiau, nes jie nebeturi savo tėvo. Tačiau jie yra kartu su kitais šeimos nariais, jie saugomi, apsupti daugybės giminaičių, todėl manau, stabilumo jiems tikrai netrūksta.“

Kartu su grupe „The Emotions and Sonny Bono“ anksčiau pasirodymus rengusi Rebbie pridėjo: „Tai padeda jiems atitraukti savo mintis nuo tos dienos. Tačiau tai be galo sunku. Tai buvo sunku, labai sunku, ir mums teko patirti daugybę įvairiausių emocijų. Visgi, diena po dienos galima matyti progresą: šeimos nariai jaučiasi vis geriau ir susitvarko su esama situacija vis lengviau. Galima sakyti, kad pagaliau juntama ramybė.“

Būdamas gyvas Jackson‘as itin saugojo tris savo vaikus, tačiau po jo mirties jie vis dažniau pastebimi viešai.

Dainininkas mirė birželio 25 dieną savo namuose Los Andžele. Teismas pripažino, jog tai buvo žmogžudystė.


   

Facebook comments