M.A.M.A. 2014 naujiena: populiariausio muzikinio klipo rinkimai internete

Ateinančių metų sausio 30 d. įvyksiančiais Lietuvos muzikos apdovanojimais M.A.M.A. 2014 jau ketvirtą kartą bus pagerbti šalies kūrėjai. Komisija vertins geriausius metų kūrinius, atlikėjus ir jų nuopelnus muzikos industrijai. Naujovė: vaizdo klipo nominacijoje savo nuomonę galės pareikšti ir internautai. Vieną muzikinio klipo laimėtoją rinks komisija, kitą – televizijos internete TV3 Play lankytojai. Taigi M.A.M.A. 2014 apdovanojimų ceremonijos scenoje klipų kūrėjams bus įteiktos net dvi statulėlės.

Asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas Martynas Tyla teigia, kad kasmet M.A.M.A. atrankos komisija sulaukia vis daugiau atlikėjų vaizdo klipų. „Pirmaisiais M.A.M.A. apdovanojimų metais geriausio vaizdo klipo atrankoje dalyvavo vos 50 klipų, o šiemet jų bus jau keturgubai daugiau“, – prognozuoja M. Tyla.

Atsižvelgdami į tai, kad atlikėjams itin svarbus jų muzikinių klipų populiarumas internete, apdovanojimų rengėjai pristato naujieną. Jau dabar visi kokybiškų lietuviškų vaizdo klipų kūrėjai gali pateikti savo naujausius ir geriausius darbus ne tik komisijai, bet ir viešam įvertinimui. Žiūrimiausios televizijos internete TV3 Play lankytojai patys rinks populiariausią vaizdo klipą.

„Raginame visus šalies atlikėjus ir jų vadybininkus užpildyti anketą videožinių portale Žinios.lt adresu www.zinios.lt/mama ir siųsti savo klipus. Visi reikalavimus atitinkantys klipai pasirodys TV3 Play. Tas klipas, kurį internautai žiūrės daugiausia kartų, ir bus paskelbtas laimėtoju. Šioje nominacijoje visi stos į lygiavertę kovą su kolegomis: klipų rinkimuose neturės įtakos nei užpildytos koncertų arenos, nei radijo stočių grojaraščiai, tik kokybė ir originalumas. Geriausius vaizdo klipus tradiciškai vertins ir komisija, sudaranti pretendentų į apdovanojimą penketukus, o nuo šiol – ir melomanai, turintys savo požiūrį. Taigi klipų autoriai šiemet turi galimybę pretenduoti į du apdovanojimus iš karto“, – pasakoja M. Tyla.

Daugiausia pasižiūrėjimų TV3 Play per konkurso laikotarpį sulaukęs klipas pelnys nominaciją „TV3 Play populiariausias muzikinis klipas“. Laimėtojas bus paskelbtas per pačius M.A.M.A. 2014 apdovanojimus. Jam atiteks mažoji M.A.M.A. statulėlė, o klipas bus parodytas žiūrimiausiu laiku TV3, TV6 ir TV8 televizijų eteryje.

Sausio 30 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje įspūdingoje ceremonijoje bus paskelbtas ir M.A.M.A. 2014 komisijos išrinktas geriausio metų vaizdo klipo nominantų penketuko lyderis. Jam atiteks M.A.M.A. statulėlė.

Atrankoje dalyvauja M.A.M.A. taisykles atitinkantys Lietuvos atlikėjų (pavienių ir grupių) vaizdo klipai, sukurti nuo 2013 m. gruodžio 1 d. iki 2014 m. lapkričio 30 d.


   

Facebook comments