„Mango“ albumo „Raskila“ populiarumas - stulbinantis

„Mango“ naujasis albumas „Raskila“ ypač populiarus tarp grupės gerbėjų.

Jau parduota virš 15 000 jo egzempliorių.

Iki Kalėdų jis gali tapti ir platininiu.

„Prieš kiekvieno albumo pasirodymą kylą jauduliukas: ar patiks jis žmonėms? Šiais metais tikrai buvo dėl ko nerimauti, juk pasikeitė grupės sudėtis. Dabar jau aišku, kad gerbėjai pripažino naująją mūsų narę Liną ir priėmė bendras dainas“, - sakė Rima.

Grupės gerbėjai merginų interneto svetainę nuolat bombarduoja klausimais, ką reiškia naujo albumo pavadinimas.

„Tokie klausimai pralinksmina, juk to paties pavadinimo dainoje, kuris skamba visosse radijo stotyse aiškiai pasakyta, kad raskila - augalas. Rasa atsirandanti ant jo lapų laikoma amžinos jaunystės eliksyru“, - šyptelėjo Rima.

Į kitą gerbėjų klausimą grupės merginoms sunkiau atsakyti.

Grupės gerbėjų klubas sužinojęs būsimų radijo stoties „Radiocentras“ apdovanojimų nominantus užvertė merginas klausimais, kodėl grupės „Mango“ tarp pretendentų nėra.

„Iš tiesų, neturime, ką atsakyti. Tai, kad mūsų nėra tarp nominantų, nusprendė apdovanojimus rengiantys žmonės. Esame gavusios visas pagrindines šių apdovanojimų statulėles ir tikrai neišgyvename dėl to, kad šiemet nesame nominuotos. Juk svarbiausia ne medalis, o žmonės, kurie vertina tavo muziką. O matydami mūsų paskutinio albumo populiarumą, kaip niekada gerai suprantame, kad esame reikalingos publikai“, - sakė „Mango“.

„Mango“ savo gerbėjams ir visiems Lietuvos žmonėms linki laimingų Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų metų.


   

Facebook comments