"Mango" ant scenos kurį laiką bus dviese

Likus kelioms dienoms iki gruodžio 8-ąją išleidžiamo naujausio “Mango” albumo “Šilta akimirka”, grupės narės išgyvena netikėtus sunkumus.

Praėjusį šeštadienį po realybės šou “Kelias į žvaigždes” Mažeikiuose vykusio finalo, grupės narė Rima pasijuto blogai, o kitą dieną dėl sveikatos sutrikimų nebegalėjo vykti į kitą koncertą, todėl Kėdainiuose vykusioje kalėdinės eglutės įžiebimo šventėje koncertavo tik Vika ir Lina.

Po medikų apžiūros “Mango” vokalistei diagnozuotas infekcinis susirgimas, ligonei tris savaites būtina laikytis karantino.

Šiuo metu apie namuose besigydančios Rimos ligą kitos “Mango” narės kalba nenoriai.

“Įprastai ta liga žmonės serga vaikystėje. Nepersirgus ja vadinamajame darželiniame amžiuje, suaugusiesiems ligos eiga būna sudėtingesnė, ilgesnė, simptomai – sunkesni”,- nelinksmai tepasakė Vika.

Nepaisant užklupusių sunkumų, “Mango” merginos nesiruošia nutraukti aktyvios koncertinės veiklos, nes gruodžio mėnesį jų laukia aibė suplanuotų pasirodymų.

“Laikinai sustabdome grupės “Mango”, kurią sudaro trys narės, koncertinę veiklą, tačiau laikiniems sunkumams nepasiduosime ir, mintimis likdamos su Rima bei ją palaikydamos, stengsimės neapvilti nei koncertų organizatorių, nei grupės gerbėjų. Todėl iki tol, kol Rima visiškai nepasveiks, scenoje pasirodysime dviese su Vika”,- sakė ryžto nestokojanti Lina.

Tai jau ne pirmas kartas, kai grupė “Mango” susiduria su jų veiklą trikdančiomis, bet nuo pačių merginų nepriklausančiomis aplinkybėmis. Priminsime, jog “Mango” gerbėjus netikėta žinia apie grupę ištikusią gilią krizę pasiekė 2003-ųjų pavasarį, kai suplanuotą koncertinį turą albumui “Meilės liepsna” pristatyti teko atšaukti. Po Rimai atliktos balsų stygų operacijos grupės narės nepalūžo - populiariausia Lietuvoje grupė grįžo į didžiąją sceną, išleidusios tradiciškai didelės sėkmės sulaukusį albumą “100 dienų”.

Šįkart “Mango” merginos taip pat žada išlikti stiprios ir yra įsitikinusios, kad pamažu artėjančios Kalėdos ir joms, ir visiems grupės gerbėjams nebus liūdnos.

“Nors mūsų naujausią albumą pristatanti ir šiuo metu radijo stočių eteryje skambanti daina vadinasi būtent “Liūdnos kalėdos”, tikime, kad “Mango” tiesioginę įtaką darys ne šios dainos, bet naujausio albumo “Šilta akimirka” pavadinimas,- vienbalsiai tikino Vika ir Lina. – Nepaisant sunkumų, skubame nuraminti grupės gerbėjus – gruodžio 8-ąją naujausias mūsų albumas tikrai išvys dienos šviesą”.


   

Facebook comments