Manote žiną viską apie "HIM"? Manykite iš naujo: Ville Valo paneigia "Vikipedijoje" pateiktus faktus (+ video)

Jau kuris laikas muzikinė svetainė "Loudwire" džiugina skaitytojus rubrika "Wikipedia: Fact or Fiction?", kurioje pasirinktų grupių nariai patvirtina ar paneigia internetinėje enciklopedijoje "Vikipedija" publikuotą informaciją ir atskleidžia negirdėtus faktus.

Šį kartą rubrikoje svečiuojasi suomių "love metal" karaliai "HIM", ir tai - labiausiai intriguojantis interviu iki šiol. Ville Valo ir Mikko "Migé" Paananen papasakojo tai, ko nežino net patys ištikimiausi grupės gerbėjai.

"Loudwire" reporteriai giliai pasikapstė vokalisto ir bosisto praeityse pradedant nuo to laiko, kai "HIM" dar apskritai neegzistavo. Muzikantų biografijos - tikrai įdomios: Migé augo apsuptas muzikos instrumentų, tuo tarpu Ville Valo tėvas - sekso parduotuvės, kurioje pats Ville netgi trumpai dirbo, savininkas.

Taip pat buvo atskleista ir nemažai "HIM" liečiančių detalių - albumo "Greatest Love Songs Vol. 666" koncepcija, kaip buvo sukurtas įžymusis grupės logotipas "Heartagram" ir dar daug visko.

Jūs viską skaitėte "Vikipedijoje", bet ar viskas yra tiesa? Sužinokite tai, pažiūrėję rubrikos "Wikipedia: Fact or Fiction?" dalį su "HIM" nariais.


   

Facebook comments