Mariah Carey planai: festivalis, labdara, vestuvės Haityje ir paskutiniai papildomi bilietai į koncertą Kaune

Gera žinia Mariah Carey gerbėjams Lietuvoje – kartu su pavasariu pradėti platinti paskutiniai papildomi bilietai į amerikiečių dainininkės grandiozinį koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje, kuris įvyks balandžio 9 d.. Pasaulinė žvaigždė vakar sutiko, kad į jos pasirodymą būtų parduoti papildomi bilietai.

„Susidomėjimas šiuo koncertu viršija lūkesčius, todėl kreipėmės į M.Carey atstovus dėl salės plano keitimo. Atlikus pakeitimus, atsirado galimybė muzikos gerbėjams pasiūlyti paskutinius papildomus bilietus. Tai bus puiki dovana artėjančios Tarptautinės moters dienos proga“, – sakė į Lietuvą dainininkę pakvietusio koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.

Paskutinius papildomus bilietus į M.Carey geriausių hitų šou dar galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu.

Mariah Carey klipas „Without You“:

Koncertą Lietuvoje į pasaulines gastroles „The Sweet, Sweet Fantasy Tour“ įtraukusi M.Carey neslepia, kad šiemet neapsiribos jau suplanuotais pasirodymais. Kovo 1 d. atlikėja patvirtino dalyvausianti žurnalo „Essence“ kasmet rengiamame „The Essence Music“ festivalyje Naujajame Orleane. Renginio organizatoriai paskelbė, kad M.Carey šiemet bus ryškiausia festivalio žvaigždė. Su ja koncertuos garsūs muzikos atlikėjai ir grupės: Kendrickas Lamaras, Maxwellas, Ciara, Tyrese‘as Gibsonas, Faith Evans, Kennethas „Babyface“ Edmondsas, „New Edition“, „The Brand New Heavies“, Leonas Bridgesas, Estelle, Lion Babe ir kiti.

Kita veikla, kuriai netolimoje ateityje dainininkė žada skirti didelį dėmesį, yra labdara. M.Carey dalyvavo sero Eltono Johno kovos prieš AIDS fondo jau 24 kartą rengtame labdaros renginyje „Oscar Viewing Party“, kurio metu įžymybės paaukojo daugiau nei 6 mln. JAV dolerių. „Jo atsidavimas labdarai yra nepaprastas. Ateityje stengsiuosi sekti jo pavyzdžiu“, – sakė M.Carey, neslepianti noro ateityje dar daugiau dėmesio skirti labdaringai veiklai.

Tradiciškai Kino akademijos „Oskarų“ įteikimo renginyje improvizuotą koncertą rengia vakarėlio šeimininkas. E.Johno labdaros vakare kartu su M.Carey dalyvavo atlikėjos Sheryl Crow ir Mary J.Blige, grupės „Aerosmith“ lyderis Stevenas Tyleris, aktorės Melanie Griffith ir Hilary Swank, topmodelis Heidi Klum, Beckas, dainininkės Brandy ir Lana Del Rey bei daugelis kitų.

Kita svarbi naujiena M.Carey gyvenime – vestuvės. Pranešama, kad dainininkės ir jos sužadėtinio, milijonieriaus Jameso Packerio vedybos įvyks pietinėje Ramiojo vandenyno dalyje esančioje egzotiškoje Taičio saloje. 48-erių metų australų kilmės verslininkas J.Packeris ir kovo 27 d. 46-ąjį gimtadienį švęsianti M.Carey susižadėjo šių metų sausio pabaigoje. Sužadėtuvių proga dainininkė dovanų gavo milžinišką žiedą, kurį puošia įspūdingas 35 karatų deimantas.

Garsaus Niujorko juvelyrikos dizainerio Wilfredo Rosado puoštas deimantas yra vienas brangiausių pasaulyje. Savo dydžiu jis pranoksta reperio Kanye Westo savo žmonai Kim Kardashian dovanotą žiedą su 15-os karatų deimantu. M.Carey papuošalas taip pat lenkia Beyonce ranką puošiantį žiedą su 18-os karatų deimantu, kurį savo išrinktajai dovanojo reperis Jay-Z. Velso princo Viljamo žmona princesė Catherine sužadėtuvių proga taip pat gavo žiedą su 18-os karatų deimantu.

Mariah Carey išleido daugiau nei 220 mln. įrašų, pelnė 5 „Grammy“ statulėles ir net 19 „World Music Awards“ apdovanojimų. Dainininkė sukūrė daugiausia pirmų vietų JAV „topuose“ pasiekusių dainų, o jos unikalus 5 oktavas apimantis balsas žavi visą pasaulį.

M.Carey koncertą rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet birželį Vilniaus Vingio parke surengsiantis šokių muzikos festivalį „Summerburst Baltic“, britų dainininko Johno Newmano pasirodymą sostinės Kalnų parke; taip pat kartu su Radistais rengiamą festivalį „Radistai Village '16“ Obuolių saloje, sero E. Johno, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune – garsiosios roko grupės „Muse“, metalo titanų „Iron Maiden“, popžvaigždės Janet Jackson pasaulinių gastrolių šou.

Mariah Carey klipas „We Belong Together“:


   

Facebook comments