"Metallica" publikavo dar vieną naujausios savo dainos "Lords of Summer" versiją, o negerbėjams nepavyko boikotuoti grupės pasirodymo "Glastonbury" festivalyje (+ audio)

Kiek vėliau šį mėnesį "Metallica" pirmąkart headlainins "Glastonbury" festivalį (ir apskritai jame gros pirmąkart), o kol to neįvyko, hard roko dievai dovanoja gerbėjams savo naujausią dainą - epišką beveik 8,5 minučių "Lords of Summer", kuri primena jų karjeros pradžios thrash metal kūrinius.

Tiesa, gal ir netikslu ją vadinti nauja, mat pirmoji jos versija buvo koncertinė (įrašyta Kolumbijos koncerto metu), kuri vaizdo klipo pavidalu buvo plačiai paviešinta dar kovo mėnesį. Labai netrukus pasirodė ir "garage demo version".

Naujausioji vadinasi "Lords of Summer (first pass version)" ir, tiesą sakant, ji nelabai jau ir skiriasi nuo antrojo varianto, labiausiai nebent tik įrašymo kokybe. Vis dar neaišku, ar ši daina įeis į būsimą "Metallicos" albumą, bet manoma, kad taip.

Na, o grupės gerbėjai "Glastonburyje", kuris vyks birželio 25-29 d., gali tikėtis velniškai puikaus šou.

"Per visą festivalio istoriją nebuvo grupės, kuri taip trokštų čia pasirodyti. Ji čia surengs geriausią savo gyvenimo koncertą," įsitikinęs festivalio įkūrėjas/organizatorius Michael Eavis.

Tai - prastos žinios tiems, kurie ketino boikotuoti "Metallicos" pasirodymą "Glasto" festivalyje. Jie įsteigė peticiją, kurioje kaip priežastį nurodė Jameso Hetfieldo dalyvavimą "History Channel" laidoje apie meškų medžioklę. Tačiau ši peticija iš "Facebook" jau pašalinta.

O galbūt bus taip, jog per "Metallicos" pasirodymą įvyks jau planuojama trikova tarp Larso Ulricho, Holivudo komiko Willo Ferrellio ir "Red Hot Chili Peppers" būgnininko Chado Smitho? Tai neabejotinai taptų viena įsimintiniausių visų laikų "Glastonbury" akimirkų.

Paklausykite naujosios (ar ne tokios naujos) "Metallicos" dainos "Lords of Summer (first pass version)":


   

Facebook comments